Hirdetés
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Hobby elektronika
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- Hardvergyülekezet a Pilvax előtt
- Apple asztali gépek
- Milyen videókártyát?
- Hard Disk Sentinel: S.M.A.R.T., okosan
-
PROHARDVER!
XBOX ONE TOPIK
Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)
Új hozzászólás Aktív témák
-
l.skywalker
Topikgazda
válasz
#10186752 #180859 üzenetére
Én is matematikáról beszélek. A bevételi oldalon nem a konzol eladás a fő mozgató rész. Persze ahhoz, hogy a szolgáltatásokat használják kell a user oldali jelenlét is, egy konzollal minimum. De többtízmillió felett már eljut oda a dolog, hogy profitábilis legyen a "vállalkozás". És ez pedig a másik, és tényleg lényeges dolog, hogy nem végszámokat kell nézni, hogy XY cég SOK bevétel SOK eladás, YX cég pedig KEVÉS bevétel KEVÉS eladás, hanem a profit számít és az, hogy az adott évi elvárásokkal szemben ez mennyire valósult meg: aka. mit fognak reagálni a részvényesek. Mind a Sony és mind az MS esetében pedig ott van, hogy nem önálló, hanem anyacég által finanszírozott márkák egy többtagú családban, ahol nem egyetlen márka teljesítéstől függ a cég sorsa, hanem maximum 1-1 divízióé. És mindkét cég mondhatja azt, hogy lenyeli ezt vagy azt a nehezebb időszakot, invesztál még kicsit bele és lássuk mi jön ki: de előbb erre akarnak látni egy megfelelő üzleti tervet. A 2010-es XO nyitást úgy néz ki elszámolták, de jelenleg az MS és a részvényesek elégedettek. Az üzletág bevételei profitábilisak, egyedül a piaci részesedés rémisztően kicsi, de a mai világban láthatóan nem kell a piacot uralni, hogy jól csengjen a neved, még akkor sem, ha a piacod összesen 2-3 szereplős. (illetve pontosabban a jelenlegi generációba tartozik a Nintendo 3DS és a PS Vita is, tehát 5 szereplős - ha a Nintendo WiiU-t nem számoljuk)
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal. Valamint nem tiltott a VPN szó leírása, ha valaki azt kifejezetten tiltó vagy figyelmeztető szándékkal írja le
(pl.: a VPN tilos!)
"Utazásos vásárlással" kapcsolatban az irányadó [link]
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
● tilos a warez!
● az OFF topic a baráti beszélgetéshez erre
● olvasd el a téma összefoglalót!
utoljára frissítve: 2018.02.19 l.skywalker
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Kuponkunyeráló
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Hobby elektronika
- Witcher topik
- Android szakmai topik
- Xiaomi 13 - felnőni nehéz
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás
- Fortnite - Battle Royale & Save the World (PC, XO, PS4, Switch, Mobil)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 Pro 1TB fekete játékkonzol extra játékkal garanciával hibátlan
- Playstation 3 4 Ps3 Ps4 Xbox One / Series Eredeti Játékok Játéklemezek
- PS5 Fat 825GB lemezes // hibátlan állapot // minden tartozékával
- Xbox Series X, dobozában, 6 hó garanciával, Bp-i üzletből eladó!
- Hibátlan - MICROSOFT Xbox 360 Slim RGH 500GB HDD tápegységgel, gamepaddal - szép állapotban
- LG 45GR95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Csere-Beszámítás! Prémium vizhűtéses számítógép! I9 11900K / RTX 3090 / 64GB DDR4 / 1TB SSD
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- LG 49WQ95X-W - 49" NANO IPS 10 Bit - 5120x1440 5K - 144Hz - USB Type-C - HDR 400 - G-Sync - FreeSync
- LG 55C3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest