Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz Cathfaern #63982 üzenetére

    Szaisztok .. Mindigvanilla óta healer és tank voltam. msot WoD-ba még 0 perces játék időm van ,de szeretnék vissza menni barátok miatt főként. Viszont Shaman healeremet szeretném folytatni. Csak nem tudom ,hogy mennyire hasznos egy shaman healer manapság.. vag yinkább tankoljak a warriorommal vagy palammal? Köszönöm kapok innen onnan infoókat csak szeretek több nézőpontot meghallgatni.

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

  • Zedz

    addikt

    válasz Cathfaern #63982 üzenetére

    Teljesen egyet értek azzal, amit leírtál. Kicsit kaotikus az egész.

    (#63984) K_mester: Mintha most megpróbálnák egyedibbé tenni a classokat, hogy a mage tényleg magenek érezze magát, a lock locknak ...stb. Bár erre már tettek ígéretet, jó szokásukhoz híven. Csak tudnám mi a fenére megy el annyi fejlesztési idő, ha nem erre. :U ( Arra a szaros Pepére, tudom. :DDD )

    (#63985) Arnold2:

    Elnézést ha félre érthető voltam, lehet rosszul fogalmaztam. Nekem a játék működésével, játémechanikával nincs problémám. Üdvözlöm az újításokat, nagyon sok minden egyszerűbbé tette az ember életét, a Legion újdonságait is szintúgy várom, ki szeretném próbálni. Szerintem a játék ilyen szempontból kiegészítőről kiegészítőre fejlődik, a WoD-os raidek nekem személy szerint nagyon tetszettek, megfelelő nehézségűnek találtam azt a párat amiben voltam (HM és kis Blackrock). Persze vannak akik szerint csak butul a játék, de nem tudom mennyi embernek lenne kedve mondjuk a dungeonig elsétálni, és szenvedni a csapattal. Nekem az "új" talent rendszer is bejön, fightonként cserélgetni a pontokat, megtalálni a saját játékstílust egy teljesen jó dolog. Én is mindig el tudom magam foglalni, sőt, elég ha csak leülök fishingelni közben a guilddel beszélgetek.

    Amivel nekem problémám van, az a körítés. A pandák, az ismét előrángatott hype-olt nevek. Nekem is warlock a mainem, Gul'dan megjelenése és szerepeltetése nálam egy hatalmas piros pont, de megint ott vagyunk mint Garroshnál, hogy jójó, nem rossz, de legyen már vége és jöjjön valami új. E helyett átrángatják a következő kiegészítőbe, holott szerintem egy sima pre-eventtel le lehetne zárni ezt a részt.

    Szóval nem rossz a játék. Alapvetően a sztori sem mondható rossznak, de én valamiért mégis többet várok az egésztől. Mindezektől függetlenül nálam még mindig kedvenc, és valószínűleg ennyi év után már az is marad. :))

Új hozzászólás Aktív témák