- Az Amazon 54 milliárd dollárt pumpál Nagy-Britanniába
- A Tesla és a Google volt mérnökei AI által írt szövegek után kutatnak
- Nehéz helyzetben az SMIC, régebbi chipet használ az új Huawei laptop
- Itt a legkisebb asztali GeForce RTX 50-es VGA
- A ViewSonic új üzleti monitorai megoldják az online kommunikációt is
- SSD kibeszélő
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Milyen digitális videókamerát?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Előrendelhető a OnePlus Pad 3
- Itt a legkisebb asztali GeForce RTX 50-es VGA
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- TCL LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
WordPress tartalom kezelő rendszer (CMS) topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
adatfalo
senior tag
Nem, elementorral nem működik. A szóbanforgó plugint leginkább Visual Composer-nél (WPBakery-nél) használtam.
Elementorhoz ezek az ajánlottak: WPML, Polylang, TranslatePress, and Weglot
Én személy szerint a TranslatePress-t preferálom, de csak mert nem Elementort használok hanem Oxygen Builder, amivel leginkább az kompatibilis. -
adatfalo
senior tag
Szia!
A q-translate-x -re gondolsz, már "csak" Github-on lelhető fel: https://github.com/qTranslate-Team/qtranslate-x
Működik egyébként, egy régi oldalon nemrégiben kellett telepítenem/frissítenem. -
adatfalo
senior tag
Én a vektoros ikon-t .svg-be menteném ki és azt ágyaznám be az oldalra, a beágyazás elősegítésére is vannak pluginek: https://hu.wordpress.org/plugins/svg-support/
-
adatfalo
senior tag
Szia!
Nézd meg a dokumentációt, ott le van írva, hogy a demo content-et, hogyan kell telepíteni, a legtöbb esetben mellékelnek egy .xml file-t amit az admin menüben az Eszközök>Importálás>WordPress lehet feltölteni. Ezzel a művelettel le fogja húzni a demo weboldalról a képeket és tartalmakat, ezután már csak a főoldalt kell beállítanod a Beállítások>Olvasás menüben.
-
The DJ
addikt
Legegyszerűbben Total Commanderrel.
Fellépsz a tárhelyedre FTP-n keresztül, elnavigálsz a wp-content/themes/sablonod mappába, ott nyomsz egy Alt+F7-et (Parancsok /Keresés), bepipálod a "Szöveg" előtti checkboxot és beírod oda a szöveget, amire rá akarsz keresni. Szépen végigpásztázza az összes fájlt a sablon könyvtárában és mindben megnézi, hogy megtalálható-e a beírt szöveg. Ha igen, akkor a végén listázza őket.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Azonnali készpénzes Sony Playstation 4 Slim / PS4 Pro felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z390 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA Thermaltake 500W
- Csere-Beszámítás! Olcsó RTX Gamer Laptop játékra! I5 11400H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB SSD
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged