- Radeon RX 9060 XT: Ezt aztán jól meghúzták
- Atomenergiával dübörögnek tovább az Amazon adatközpontok, SMR-ek is jöhetnek
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Az NVIDIA ipari AI-felhőt épít a németeknek, együtt az OpenAI és a Google
- Két új Ryzen közül választhatnak a kézikonzolok
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Bluetooth hangszórók
- Fujifilm X
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
Új hozzászólás Aktív témák
-
RG4L
őstag
Attól függ mennyire tudsz pontosan lőni a gunnerrel. Én pl azt szeretem használni a kettő közül, amiben több API-T van, így könnyebb eltalálni a felszíni egységeket vele, illetve repülőkre is könnyebb célozni valamivel. Ha mindig hagyod a gunnerjeidet, hogy maguktól lőjenek, akkor pedig azt használd, amelyikben több a sima AP/AP-I, mert azok jobban ütnek, mint az API-T.
-
Colos1
őstag
Az csak a megszerzésüknél számít, azt mutatja, hogy RB és SB módban hányszoros szorzóval számít a kritérium, az AB -hez képest.
Pl. ha az SB x6 -os, és 300 player kell, akkor SB -ben csak 50 -et kell lelőni.(#5622) Fel: Technikailag a csillagmotor a legideálisabb elrendezés a belső égésű motoroknál, annyira egyenletesen jár, mint egy óramű. Csak a helyszükséglete nem optimális.
Azonban nekem a csillagmotoros repülők nem tetszenek, mert bumfordi orruk van. Mint egy bunkó szárnyakkal -
RG4L
őstag
AB-ben kb. useless, RB-ben viszont nagyon lehet vele aprítani, általában szembe jönnek vele, mert nem tudják, hogy 12x12.7mm várja őket, vagy éppen egy 75-ös cannon. Ground unitok farmolására tökéletes, és nagyon pontosan lő az orrfegyverzet miatt. Ja, és remek bombázóvadászásra.
-
Szőrös
veterán
-
ЯΞNΞGΔT
aktív tag
Sajnos nem kaptam még meg az invite-ot. Éppen arra várok (és vagyok miatta morci, mivel mára ígérték és semmi infó nincs róla kiírva sehol), de én úgy gondolom hogy igen, illetve a videók alapján sokkal jobban fogom élvezni mint a másik tankos játékot. Én a tankokat jobban szeretem mint a repcsiket, és ha olyan jó lesz mint a repülős rész (eddig nagyon úgy néz ki) akkor már rossz nem lehet
Szerintem amúgy picit drágán adják a tank pekkeket (bár lehet egy keveset spórolni, ha usd-ben fizetsz), de nekem megér annyit, ha tényleg leköt majd.rollaz: Na az még nem jutott eszembe
Én dollárban vettem (proxy-n keresztül) .comról. Amit te írsz az még jobb megoldásnak tűnik, ha működik...
-
nemeth989
senior tag
Én is mostanában kezdtem újra a játékot, kb. 1 hete tolom szinte minden este, de ma volt egy csatám ahol 3 gépet is úgy veszítettem el, hogy a saját csapattársam gyujtott ki, vagy repült belém, pedig eddig ilyen nem volt nekem. Nem tudok egyszerre az előttem és a mögöttem lévő gépre is figyelni.
-
Malibutomi
nagyúr
Sajnos téged fognak aratni, ráadásul mivel mindenki cannon-al rohangál, ezen meg csak gépágyú van, lesz 1-2 killed, és 50 assistod majd.
Azért fejlesztgetem, úgy látszik mazochista vagyok. Amúgy azt írják T4-ben USA csak a Bearcat második verziója a jó, azon már van fegyver bőven. -
-
Fel
addikt
Én szoktam. És szerintem mindenki más is, aki nem csak egyenes vonalban szeretne repülni..
A csűrőlapokkal (airelon) a hosszanti tengely körül forgtod a gépet. Amire gondolsz, azok a fékszárnyak (flaps).
Érezhető különbség van a használatukkor, látványosan csökkenhet a fordulási sugár (igaz a sebességből még nagyobb mértékben veszít a gép). Legfeljebb akkor tűnhet hasztalannak, ha olyan valakivel fordulózól, aki szintén állítgatja.. -
DonElvis
aktív tag
Szia,
Két tanácsom lenne számodra, mert nekem is borzasztóan elegem lett a pilot kill-ekből. Az egyik, hogy emelkedj 5000 fölé. Ezt ne gyorítót használva tedd, hanem ahogy a motor alapon tud húzni. Ez el fog tartani egy darabig, de megéri. Én a pilot kill-ek miatt majdnem kifogytam kreditekből, annyiszor kiszedték a bombázóimat. Hiába van az egyikben 2db képzett lövész is, semmit nem számít. Jönnek az orosz LaGG-ok és végem. A másik tanácsom ehez kapcsolódik. Válts orosz ágra, és ott a vadászokkal élmény lesz játszani. Én már nagyon sajnálom, hogy az USA ágat húztam, úgy néz ki teljesen hiábavaló fáradtság volt. Tegnap délután nulláról 4-es szintre húztam az orosz ágat, a bombázást messziről elkerűlve.
-
-
Fel
addikt
Egyenként a lövészeket nem irányíthatod. A körbeforgathatod a nézetet, célozhatsz, és mindig az a lövész (vagy lövészek) fog lőni, amelyik rálát a célra.
Amikor abban az esetben nem lőtt senki, az azért lehetett, mert vagy meghalt a lövész, vagy éppen kifogyott a lőszerből és táraz. Figyelni kell a jobb oldali üzeneteket.Személy szerint én nem sokat szoktam bajlódni a lövész nézettel. Az a baj, hogy közben még sebezhetőbb az ember, így sokszor többet kapok, mint adok... Ráadásul bizonyos esetekben a saját gépem takarja ki az ellent (pl. alattam van), így csak idegesít.
-
PAtr0n
addikt
Szerintem az utóbbi
Bocsi de nem hagyhattam ki. Pedig a legutóbbi frissítés óta minden gép jóval masszívabb, érezhetòen több lövést viselnek el. Azelőtt velem is gyakran megesett, hogy egy sorozattól elhagytam a bombázó szárnyát, vagy farkát. A motorkigyulladások, és leak-ek is gyakorta jöttek. Amúgy meg vedd kezedbe az irányítást, ha megtámadtak, riszáld a gépet, aztán ha közel merészkedik az idiótája, válts a géppuskásra, és szedd ki magad a vadászt! (F6 asszem). Sokszor röhögtem már a markomba amikor túl közel jöttek. -
JackFeryll
őstag
Az éljen "éljek" akart lenni?
Te 90%-ban a helyezkedéseddel tudsz segíteni magadon. Energia = helyzeti energia+mozgási energia. Aki magasabban van és ugyanolyan sebességgel halad mint alatta 1000 méterrel a másik az a másikkal szemben előnyben van hiszen amikor lefelé zuhansz akkor nő a sebességed.
A legrosszabb dolog amit tehet az ember, hogy nem figyel semmire kinéz egy célpontot és üldözi ugyanolyan magasságban miközben a sok fordulással elveszti az energiáját és esetlegesen belerepül egy ellenséges squadronba. (akkor is veszélyesek ha hülyék és szervezetlenek).
Alapvetően mindig érdemes tartani a távolságot ha sok vadász repül együtt, akik lemaradnak azok könnyű prédák. Ha 3 gép repül "libasorban" akkor nem rárepülni az elsőre, hogy a hátsó kettő szétszedjen minket, lehetőleg az utolsóra kéne menni. Nagyon fontos, ha látunk valakit akire ráragadt egy ellenséges vadász akkor neki segítsünk és remélhetőleg nekünk is fognak segíteni ha bajban leszünk.
Ha rosszul helyezkedsz hiába manőverezel profin, le fognak szedni. -
Szőrös
veterán
Ha csak AB/HB módban játszol akkor felejtsd el a joy-t , bill/mouse párossal jobb eredményeket lehet elérni ( jóval pontosabb a célzás ).
Én azt szoktam javasolni hogy pár száz csatát le kell tolni AB-ban aztán belekóstolni HB-ba hogy tetszik e .
Ha már HB is megy és többre vágysz akkor lehet FRB-t kipróbálni és oda már kell a joy.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Atomenergiával dübörögnek tovább az Amazon adatközpontok, SMR-ek is jöhetnek
- Eredeti játékok OFF topik
- Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
- Bluetooth hangszórók
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Fujifilm X
- Path of Exile (ARPG)
- További aktív témák...
- ThinkBook 16p Gen3 16" QHD+ IPS Ryzen 5 6600H RTX 3060 16GB 512GB NVMe ujjlolv gar
- ThinkBook 16p Gen3 16" QHD+ IPS Ryzen 5 6600H RTX 3060 16GB 512GB NVMe ujjlolv gar
- HP Probook 640 G2 (14FHD/i3-G6/8GB/256SSD/Magyar/Win11) - Szép!
- AMD Ryzen 5 5500 - Új, 3 év garancia - Eladó!
- Kamerarendszerek telepítése //// Gyengeáramú hálózatok kiépítése //// Informatikai segítségnyújtás
- AKCIÓ! Intel Core i9 14900K 24 mag 32 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS ELITE Z790 i7 14700K 64GB DDR5 1TB SSD 7900XTX 24GB be quiet! SB802 1000W
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B85M Pro4 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Használt Intel procik - Core 2 - Dual Core
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged