Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Teasüti #24404 üzenetére

    Nem, persze. :N Streaming-ről diskurálunk már egy ideje. :D Miért olyan ambíciózus? Az eszközöknek csont nélkül vinniük kéne, és applikációkkal el kellett volna már lássanak minket a gyártók már évekkel ezelőtt. Csesznek rá, de nem értem, miért. :(((

    Közben megnéztem újra, valóban nem visz át hangot a Zhiyun Transmount Kit a telefonra. Így tényleg csak vezeték nélküli monitorozásra használható. :( Max. még azt lehetne megcsinálni, hogy a telefon képernyőjét streamelném, plusz mellé a telefon hangját, és akkor arra kötném a megfelelő mikrofont. Agymenés ez az egész, komolyan... :((

    Most épp azon agyalok, hogy valami erősebb Win10-es tabletet kéne nézni a feladathoz. Azon elérhető lenne az OBS simán, és elejét vehetném ennek a sok mobilos szopásnak. Ha már egy 720p25-öt, vagy 50-et vinne, az nekem frankó lenne. De az a baj, hogy ezt csak kipróbálni tudnám. Esélytelen, hogy valaki ilyeneket tesztelgetett akármikor, hogy ezek a tabok mennyire bírják az élő kövezítéseket.

    Azt tudom, hogy egy átlag irodai laptoppal 720p-ben még egész jól el lehet stream-elgetni. FullHD-hez már nem árt valami erősebb vas.

    Az a durva, hogy a telefonokban ott van a potenciál, gyakorlatilag 4K-ban is vígan élőznek egyesek, FullHD-ben meg kb. bárki. De azt a baszos képet és hangot átvinni MILC-ről, na azt nem lehet. :(((

    Ehhhh, feladom. Úgyis inkább olyan dolgokkal kéne foglalkoznom, amik jelenleg fontosak és kézzel foghatóak. Csak ha valaminek elkezdek utánajárni, akkor azt szeretem lezárni.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

Új hozzászólás Aktív témák