Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CS0CS0

    csendes tag

    Haho mindenki van egy kis gondom..
    van vagy 8 db usb eszkozom ( eger, bill, nyomtato, scanner, kamcsi, kormany meg nemtom mi es egy regi usb 1 eloszto)

    mivel a gepem szolt hogy nagy sebessegu usb eszkoz van nem nagy sebessegu csatira dugva ezert gondolkodtam hogy mi lenne ha vennek firewire elosztot...

    en tudatlan nem tudtam hogy az usb 2 gyorsabb mint a firewire (google) de azt olvastam hogy a firewirera tobb dolgot dugva is mindegyik eszkoznek megmarad a sajat 400 mpbs savszelessege... ez jol is hangzik de nem talalok SEHOL olyan USB hubot ami firewireval (ezentul csak FW) csatizik a gephez... a Dlinknel van valami hasonlo de utanna azt olvastam hogy usb es FW eszkoznel mindket modon be kell dugni az elosztot a gepbe...
    ergo gondolom az usb reszet az usb csatolo kezeli ergo nem vagyok elorebb...
    ezekutan elgondolkoztam hogy mi lenne ha pci slotos USB 2 elosztot vennek.. de nemtom melyik lenne a jobb... PCI ra dugni az usb ket vagy 1 usb 2 re a 4 usb 2 eszkozt.. melyik birna jobban a 4 eszkozt?? a pci vagy az usb2?

  • CS0CS0

    csendes tag

    válasz Rover623 #15 üzenetére

    :DD ezt en nagyon is jol vagom hogy mi a baj...
    marmint hogy usb 1 re van kotve az usb 2 cucc.. azota ezt megoldottam... a kerdes csak annyi volt hogy mit vegyek inkabb pci os elosztot vagy usb 2 es elosztot.. ez azert kerdeztem mert nemtudom hogy melyik eszkoz latna el jobban a 2-3-4 usb 2 es eszkozt..

    ezert akartam firewireval csatlakozo usb 2 hubot de olyan nem letezik... sajnos

Új hozzászólás Aktív témák