Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyulank

    addikt

    válasz growler #37480 üzenetére

    Én konkrétan emlékszem, hogy volt egy alap beépített alkalmazás, talán startup disc creator, amiben be lehetett állítani, hogy mennyi helyet használhat fel az live rendszernek, és miután megcsinálta, a maradékot is lehetett használni, ha bedugtam. Most meg minden azt csinálja, hogy átmásolja a lemezképet, és 0 bájt szabad hely van, ha bedugom, meg a live rendszeren sincs. Szóval mégegyszer, hogy biztos érthető legyen, tegyük fel, van egy 16GB pendrive, kijelöltem a lemezképet, beállítottam, ha akartam egy méretet a rendszernek, amit használhat telepítésre, beállításokra, meg akármire amire a rendes telepített is használja, szóval ez nem külön partíció, amit beállítgatni kell, hanem ha nem így van csinálva egyszerűen azt írja, hogy nincs hely telepíteni dolgokat. És még ezen kívül a maradékot nem tudom, hogy külön partícióra tette-e, vagy csak simán lehetett használni a szabad helyet. Most csináltam az usb-creatorral, 16GB-os pendrive, bedugom, és 0 bájt szabad hely. Értem én, hogy kínlódhatnék egyedien, a képfájlhoz, partícionálhatnám, de azzal nem kellett, plusz ettől még a live rendszer nem tudná használni, ugyanúgy, mintha az egészre írom. Attól tartok, hogy ha jól rémlik, olvastam olyat, hogy azt nevezték át erre, szóval lehet, hogy mint minden, ez is olyan fejlett lett, hogy nem tud csinálni semmit.

    [ Szerkesztve ]

    ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22621.3527 Ubuntu 24.04 x64

Új hozzászólás Aktív témák