- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- OLED TV topic
- Mini-ITX
- Kisétvágyú Radeon RX 9060 XT-t hozott az AMD
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Autóhifi
- Az Enermax nagyon belehúzott a "tápozásba"
-
PROHARDVER!
TP-Link WR1043ND - N450 router
Új hozzászólás Aktív témák
-
vargalex
Topikgazda
Hi!
Mindenek előtt bocsánat a többiektől, de kénytelen vagyok reagálni!
Először is gratulálok a hozzászólásodhoz, én nem érzem, hogy okoskodtam volna, sőt, most sem fogok, egyszerűen tényeket közlök. De biztos bennem van a hiba és nem jól tudom ezt megítélni. Egyszerűen néhány észrevételem volt.
1. Mutasd azt a Wiki-t, ami DKU-5-höz 10kOhm-os ellenállást ír. Több routert élesztettem már DKU-5-el, nincs rajta ellenállás. De megnézheted akár ezt a leírást is.
2. Érdekes, micilacko-nak sikerült, és nekem is minden esetben. A tftp kliens nem tesz különbséget a firmware típusok között
3. A putty az egy ssh/telnet/rlogin kliens, semmi köze a tftpd-hez
4. Akkor mondom úgy, hogy felesleges az élesztéshez. A boot megállításáig, illetve a tftp szerverről letöltésig bőven elég a default 200 sor.
5. Ha nem érted, hogy mi a "checksum bad", akkor a te problémád lesz, ha nem ellenőrizné valami és egy rossz checksum-ú firmware-t sikerül egyszer feltöltened.
6. Ajánlom figyelmedbe az uBoot Quick Reference 4.6-os pontját. Idézek belőle 2 mondatot:
"Boot application image from memory"
"The first argument to bootm is the memory address (in RAM, ROM or flash memory)
where the image is stored, followed by optional arguments that depend on the OS."Remélem érthető, hogy mit is jelent.
De ha szerinted reboot-ol, akkor ilyenkor miért nem látod ismét az uBoot folyamatát? Illetve, ha szerinted ez megállítja valahol a boot folyamatát, akkor miért indul el teljesen (még az uhttpd, azaz a Luci is, sőt a jffs2 formázása is) az OpenWrt ilyenkor?7. Default OpenWrt trunk firmware-ban semmilyen hardware esetén sincs integrálva a Luci.
8. Lásd 2-es pont.
+1. A leírás itt van, ahogy linkeltem is neki. És képzeld, nem szoktam Google translate-t használni, értem angolul is.
Egyébként nagyon érdekes a felháborodásod, anno Intruder2k5 pont a most is érvényes leírást linkelte.
Új hozzászólás Aktív témák
- Garmin Forerunner 965 - csúcs
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Warhammer 40.000
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Megtartotta Európában a 7500 mAh-t az Oppo
- OLED TV topic
- PH! Darts
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Mini-ITX
- További aktív témák...
- Panasonic CF-XZ6 AIO all-in-one laptop tablet 2k touch i5-7300u speciális ütésálló rugged
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- í kilenc! AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7560 i9-11950H 32GB RAM 1TB SSD Nvidia RTX A3000 6GB 1 év gar
- KÉSZLETKISÖPRÉSI KARÁCSONYI ULTRAAKCIÓ! - MacBook Air M4 16GB 256GB Garancia!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 9 285K 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
vargalex

