Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novver

    senior tag

    Én kb majdnem minden groupban találok sync shot dronet, meg rakétavetőt, gránátot és egyebeket.
    Főleg a Wolf csapatokban. Azoknál sok hightech kütyü van.

    A fegyverfejlesztés baltaegyszerű
    Van 3 rank (mark)
    Kinézel egy fegyvert amit gyakran használnál, és azt kezded maxra fejleszteni, aztán jöhet a többi egy idő után.
    A fegyver úgy fejlődik ugye hogy az összes upgradet ha ráraktad akkor beadja a kövi szintet. MK3-hoz kellenek a gold bezúzott fegyvermatik.
    Melózok, így hirtelen nem tudok képeken mutogatni, de ha ott vagy a gunsmithben, tudod miről beszélek.

    TL;DR :
    nézz ki három fegyver amit használnál elsősorban
    nálam ez speciel 4db volt
    a 416(assault rife)
    M82(nagy dmg, nagy recoil, oneshot, sniper rifle a nagyobb ellenfelekhez, mint pl behemoth) MK14( gyorstüzelésű DMR/sniper rifle, szintén oneshotol, de embereket, és alig rúg)
    és a jó öreg M9, csak hogy legyen valami a meredekebb helyzetekbe amivel lehet gyorsan tüzelni, amúgy Desert Eagle a favorit :D(pistol)

    A fejlesztések arra a fegyverre szólnak. Mármint nem csak arra a konkrét darabra, hanem ha fejleszted az MK14 DMR-t, akkor ha blueprintből kiszedsz egy 10 itemlevellel nagyobbat, akkor azon is rajta lesz. Ergo mikor fejlesztesz, nem adott tárgyat fejleszted, hanem a "fegyvercsaládot". Szóval megéri fejleszteni, amit egyszer kifejlesztettél, annak a szerverek lelövéséig élvezheted a gyümölcsét. Remélem érthető :D

    Van jobboldalt 2 db skill a fában, már nem tudom milyen néven, de az ikonjai MK2 és MK3. Ezeket ki kell unlockolni hogy fejleszthesd a MK szintet. Arra már nem emlékszem hogy a külön kis fejlesztéseket enélkül is rárakhatod-e, de hogy megugorja az MK2-t amikor ráraktad az összes kicsit, kell a skill. Egyéb skill nem szükséges a max eléréséhez, csak ez a 2.

    Én eddig a korábbi tapasztalataim alapján választottam ezeket, de már annyi rohadt matim van, hogy kb 1-2 hét, és mindent maxra fejleszthetek. :D

    Life is a game... The game is my life!

Új hozzászólás Aktív témák