Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norcsika

    csendes tag

    Üdv, Mindenkinek!
    Új vagyok ebben a témában és egy kis segitségre lenne szükségem. A következő lenne a probléma: Létrehoztam két db Task a taskerben az egyik csak simán megnyitja a youtubot(Mindegy mit nyit meg egyforma az eredmény) a másik meg a facebook. Majd ezeket exportálom app ként az androidra. Legyen mondjuk A1 meg A2 app. Ezután mind a ketőt megnézem, hogy azt teszik-e amit kell. Ezután megnyitom az Assistent app (api.ai) és ott szépen beirom/ meg mondom, hogy nyissa meg az A1. Mondja is hogy szépen megnyitotta az A1, de viszont az A2 folyamata fut le. Ha meg megkérem, hogy az A2 akkor azt csinálja amire hivatott az A2, de ha csinálok még egy A3 Tasker Appot(Mondjuk nyissa meg a beálitásokat) és ismét megkérem a assistent, hogy nyissa meg akár a A1 vagy A2 mind olyan mint ha A3 nyitottam volna meg. Tehát, mindegyik Tasker APP a legújabb feladatát csinálja meg. Ha simán inditom, akkor meg mind a három azt teszi amit kell. Az assistent-ben a többi nem Tasker appot hibátlanul nyitja. Valami megoldás?

  • Norcsika

    csendes tag

    Sziasztok! Tudna nekem abban valaki segíteni, hogy a url get valahogyan az oldal váltási árfolyamát bele tudjam rakni egy változóba? Az oldalon belül lekérdezi id, de erre van valami megoldás taskeren belül, sajna API nincs.
    https://money24.com.ua/obmin-i-kurs-valut/chop/

Új hozzászólás Aktív témák