- Házimozi belépő szinten
- CPU léghűtés kibeszélő
- Eldurvul a Nova Lake-kel az Intel-féle hibrid dizájn
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Bluetooth hangszórók
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- A GravaStar analóg klaviatúráira nem mondható, hogy konformisták volnának
- Itt vannak az ASUS legszerényebb NVIDIA Blackwell architektúrás VGA-i
- ThinkPad (NEM IdeaPad)
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
Új hozzászólás Aktív témák
-
whbear
senior tag
válasz
szundybence #3481 üzenetére
Rendben, elfelejtelek. De te is hamar felejtesz. Idejössz tanácsot kérni, aki tud segít, te meg elkezded alpári primitív módon osztani a nem létező észt. Gondolkozz már el egy kicsit..
Szerk: Azért te elég kritikusan állsz a dolgokhoz, viszont nagyon nem bírod a kritikát... -
whbear
senior tag
válasz
szundybence #3478 üzenetére
Egyébként a WiFi driver egy file másolással megoldható, akárcsak Archbang alatt. Bebootolsz live Ubuntu pl. Ott van WiFi. Megnézed a driver file nevét. Kimásolod a /lib/firmware könyvtárból. SUSE telepítés után bemásolod. A kernel valószínűleg tudja ezért fog működni. Ennyire bonyolult.
-
whbear
senior tag
válasz
szundybence #3468 üzenetére
Ez így nagyon nem igaz amit írsz. Olyasmi mint " az ki van zárva mert én nem tudok róla" vélemény. Igenis jó rendszer a SUSE csak ismerni kell. Itt is igaz az a mondás ami szerint olyan Linuxod van amennyire értesz hozzá. Én kipróbáltam, sőt valamikor régen SUSE-val kezdtem de mégsem jött be. Nem szidom hanem inkább csendben feltettem egy Fedorát
-
whbear
senior tag
válasz
szundybence #3454 üzenetére
Próbáld ki. Majd meggyőz ő maga. (Vagy nem.) Egy pendrive, a letöltött ISO és a win32imagewriter vagy a dd. Sokkal stabilabb, gyorsabb szebb. Én a KDE verziót használom szívesen de most a 21 béta csak GNOME van.
-
whbear
senior tag
válasz
szundybence #3449 üzenetére
Csak amiket biztosan tudok : Internetet tudod használni, bár nekem telepítés után nem indult automatikusan a NetworkManager. Ha SUSE akkor KDE. A ppa az tároló, ami itt is van bőven. Szerintem fényévekkel jobb mint az Ubuntu, mondom annak ellenére hogy Fedorát használok ami még jobb. Automatikus frissítés van, de ez nagyon egyszerű, zypper dist-upgrade. De majd a szakértők kiegészítik én ennyit tudok segíteni.
Szerk: Azért az RPM-es világ teljesen más, sokat kell tanulnod de megéri szerintem. -
whbear
senior tag
Sziasztok, ki szeretném próbálni az új OpenSUSE-t. Tudnátok írni repókat amit érdemes lenne felvenni, mint Fedoránál az rpmfusion?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Újabb európai vasúttársaság vált műholdas internetre
- CPU léghűtés kibeszélő
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Tesztpadon az exynosos Galaxy Z Flip7 FE
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- További aktív témák...
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 4000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- BESZÁMÍTÁS! Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 24GB RAM 512GB SSD - garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 7 Plus 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Intel i7 14700KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest