Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65313280

    törölt tag

    válasz #58000384 #79743 üzenetére

    Pedig a Valve adminok is scripttel játszanak... :)) Vicc hogy külön szobákban játszanak a scripterek amihez a mezei játékosnak semmi köze (de ettől függetlenül csatlakozhat nyugodtan script nélkül is), általában nem is tudnak a létezésükről mert semmit nem befolyásolnak, de azért megy a sírás. Az a 10-20 szoba egymással "versenyzik" hogy ki tud minél messzebb eljutni 24 óra alatt és ennyi. Nincs semmi extra "nyeremény", max egy profil badge ami meg a kutyát nem érdekli mert nem ér semmit. Amúgy poén a dolog ha nem savanyú pofával zabszemmel a seggünkben tekintünk rá.

    Jaaa de hurrdurr hát ő máshogy játszik mint én hurrdurr az má' a net legalja hurrdurr csalás meg fődet rá. "Csalás nélkül jó buli lenne" de ha nem olvastam volna róla nem is tudnám hogy van ilyen. Magyar mentalitás, vicc. :(

    (#79730) sagem : Alapból valóban unalmas és értelmetlen egérkoptatás a játék, kb fél perc kattintgatás után nyitottam egy AutoHotKey-t és írtam egy rapidclickert. :) Jelen esetben a script még mindig nem csalás hanem a játék egy módja (mivel még mindig külön szobákban játszanak), senki nem kényszerít a használatukra. Ha meg egy kitűző miatt "rákényszerítve" érzi bárki magát az inkább nézzen mélyen magába. :(
    Pozitívum viszont hogy az eddigi leértékeléseknél még ez a játék is jobb. :D De az eddigi szavazós módszer jobb volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák