Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
pittbaba
aktív tag
Sziasztok!
Na a fentebb említett problémával még mindig küzdök, nézem mi lehetne jó megoldás. Meguntam a 10 perces lekéréseket, serveren tesztelnék sebességet mysql-el hogy tudjak haladni, viszont a GTFS adatbázisát sehogy nem bírom betolni a távolni server adatbázisába.
Sajnos sima havidíjas tárhelyem van, semmi ssh lehetőség, így nem tudom megoldani azt, hogy a 150 mb-os adatbázist beimportáljam. A phpmyadmin lenne az egyetlen lehetőségem, de az sem tudja fogadni a 120 megás stops_times.txt-t. Csináltam az itthoni lomhább serveren egy adatbázist a GTFS-ből, SQL formátumban exportáltam, ezt a fájlt szeretném valahogy a távoli serverbe bepasszírozni, milyen megoldásokat tudtok ajánlani?
Próbáltam a LOAD DATA-val de nincs jogosultságom írni az adatbázist ezzel. Gondolom külön acc vonatkozik arra ami lenyúl a winyóra.Találtam olyan megoldást, hogy csinálok egy php fájlt, és mysql_query("source db.sql") parancsal beszippantom a file-t, de szintaktikai hibát ír:
You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'SOURCE db.sql' at line 1
Elvileg ennek mennie kell? Hol a szintaktikai hiba? Vagy az elérési úttal lehet gondja? Csak az meg io hiba nem szintaktika.
Hogy lehetne ezt a 150 megát php-n keresztül megetetni vele? Már kifogyok az ötletekből

Új hozzászólás Aktív témák
- Felsőkategóriás Gamer PC! Csere-Beszámítás! R9 9800X3D / RTX 5080 16GB / 32GB DDR5 / 2TB SSD!
- ÚJ Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 - 16" WUXGA - Ultra 7 255U - 32GB - 1TB SSD - Win11 - 3 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Új Steelseries Arctis Nova pro vezetékes gamer fejhallgató
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H610M i5 12600KF 32GB DDR5 500GB SSD RX 9060 XT 16GB Zalman T4 Plus CM 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



