Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sequator

    senior tag

    köszönöm a segítséget, de csak kézzel sikerült javítani, így beletelt 1-1,5 órába, de még így is hamarabb elkészültem, mintha cursor-t írtam volna

    (#139) paramparya: tudom, hogy nincs rá beépítette támogatás, én valami ügyes joinra, vagy jó cursor-ra gondoltam.

    (#140) tbs: kösz, de mindenképpen kell a csinos megoldás, és szövegmezőre nem igazán jó a mod

    (#141) skera: kösz, ezzel egyedi lesz minden rekord, de nekem mindeképpen a kurzuskódnak kell egyedinek lennie.

    (#142) Tyrael: köszi, de sajnos mindenképpen egyedinek kell lennie a kurzuskódnak, ez egy importálandó tábla és annyi szemét van benne, hogy minden mezőt kulcsnak kellene tennem, hogy jó legyen

    mindenestre azért még keresem a megoldást, mert lehet, hogy legközelebb nem ''csak'' 180 sor lesz, hanam 1800.
    egyébként az egyik kollégám egyszer talált erre a neten valami ügyes joint, de nem tudja hogy hol. a neten mindenütt csak törlik a dupla rekordokat, vagy skera által javasolt módon javítják. seholsem találtam az én problémámra megoldást :O

    mindent köszönök, ha valaki mégis találkozik jó megoldással ne tartsa meg magának:)

    Sautia

    sequator

Új hozzászólás Aktív témák