Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz 8 #13965 üzenetére

    Nem csak a kényelem a lényeg, hanem tényleg finom szerintem. Ilyet otthon nem csinálsz. Kipróbáltam nem egy féle receptet de egyik tésztával vagy szósszal sem voltam igazán elégedett. Aztán egyszer láttam leértékelve, kipróbáltam és annyira bejött, hogy utána teljes áron is vettem. Az meg hogy 5 perc a munkaigénye.. lehet hogy konkrétan a tészta gyúrás megvan annyi idő alatt, de ha már hozzácsapjuk, hogy a tálat elővenni, a hozzávalókat összeszedni a kamrából, esetleg a gépet elővenni, majd utána ezeket el is mosogatni, már rögtön megtöbbszörözi az 5 percet 😀 Ezt csak kiveszem a hűtőből vagy ha fagyasztva (úgy azért már nem ugyanolyan..) van akkor 2 perc után a mikróból. De 16 perc sütéssel együtt, ennek is kell fél óra, mire az ötlettől eljutok oda, hogy szeletelem fel.

    Van itthon rendes kemence is, na az dob igazán sokat a házi pizzán, de túl melós, sok idő kell hozzá. Meg ha már be van gyújtva, érdemes egy komplett menüt megcsinálni benne. Pizzalapot még nem próbáltam, de akkor lehet beújítok egyet, ha érdemes.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák