Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az ötödik Sam Fisher kaland, amely már egy kiégett, lánya halála miatti bosszútól hajtott exügynök irányítását adja a kezünkbe, aki mindent feléget maga körül, hogy Sarah gyilkosát megtalálja, ám a szálak alaposan összegabalyodnak... Sam ebben az epizódban sem az NSA-nak, sem a JBA-nak nem dolgozik. Öregebb, de mégis gyorsabb, erősebb és brutálisabb. Nem kap speciális támogatást a fegyverek területén. A vallatás sokkal hatásosabb, és brutálisabb. A játék első koncepcióját a Ubisoft kukába dobta, és teljesen elölről kezdte a fejlesztést montreali stúdiójában. Érdekes, új játékelemeket kapunk, ilyen a "Mark & Execute", ahol megjelölhetünk egy célpontot, amit majd a gomb lenyomására Sam megtámad, ám ez a móka egyben prioritást is felállít, azaz ha egy lámpát és egy ellenséget adunk meg célnak, ügynökünk előbb a fényt lövi ki, utána az embert. A másik elem az "utolsó ismert pozíció": ha a rosszfiúk meglátják ügynökünket, oda indulnak, ahol volt (ezt a helyet barátunk sziluettje jelzi), de ha mi közben megváltoztatjuk helyünket, meglephetjük őket. Ezek mellett a függő pozícióból tüzelés vagy a környezet elemeinek kihasználása az információszerzéshez (például kobak belezúzása a tükörbe) és a figyelemeltereléshez (vázák összetörése, autóriasztók bekapcsolása), illetve olyan látványelemek, mint a feladatok kivetítése a falra, az árnyékban a színek kifakulása, mind a jobb beleélést és a zökkenőmentes játékot segítik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mert_csokis
senior tag
válasz
BalaNce87
#66
üzenetére
Felesleges high-ra pakolni, nem lesz tőle szebb a játék.
Mivel nem a textúrákra vonatkozik, hanem a környezeti elemek számára. Kukák, dobozok, vérfoltok a falakon, guminyom az aszfalton, ésatöbbi. Tedd medium-ra, annyival kevesebbet kell számolnia a vga-nak.
A legtöbbet az árnyékokon lehet spórolni. Nálam Low-on mennek. Játék közben úgysem figyeled, és egyáltalán nem vészes, mivel alapból soft shadows-t használ. Tehát "mosott" árnyékokat.
HDR-t sem használok. Alapból utálom, mert irreális és röhejes, ahogy fénylik minden mint a nem tudom micsoda. Értem én, hogy mit akar megmutatni a technológia, de egyelőre ez még mindig gyerekcipőben jár. Még nem tudja kiszámolni mit kellene megvilágítania és mit nem. Úgyhogy csillog minden mint egy jobb bazárban.
A Conviction meg pont az a játék, ahol szinte semmi különbséget nem látsz a HDR be vagy kikapcsolt állapota közt. Ja de. Néhány helyen le kell mondani az ablakon beszűrűdő fénycsóvákról. Na bumm.
Kíméld a vga-d, hamár az uborkás fiúk elfelejtettek optimalizálni. Persze a valós tükröződések nálam is be vannak kapcsolva, legyen valami szép is a játékban. Az UE3 mindig is a durva shader-eiről volt híres.
Ennyi. Nálam így, az adataimnál lévő vason vajsimán fut. Nagyon ritkán röccen be, ha elkap a hév, és az egérrel egy embereset akarok fordulni. Azt nem szeresse Sam bátyó.
AA-t használni itt? Életveszély. Sosem használok, általában 1440x900-on játszok, és nem vettem észre hogy zavaróan recés lenne.
Játszani akarok, nem az éleket figyelgetni.
Új hozzászólás Aktív témák

- Házimozi belépő szinten
- Projektor topic
- Alaposan helyretette az AI ellenzőit az NVIDIA vezetője
- Robotporszívók
- Itt a ChatGPT végső megoldása
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- eldiablo: 30 év után szakítottunk, de azért még beszélünk...
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Kerékpársportok
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- További aktív témák...
- Precision 3560 15.6" FHD IPS i7-1165G7 T500 32GB 512GB NVMe IR kam gar
- HP OMEN 15 // Ryzen 7 5800H // 32GB RAM // 1TB SSD // RTX 3070
- Asztali PC , R7 5700 , RX 5700 , 16GB DDR4 , 512GB NVME , 500GB HDD
- Precision 3570 15.6" FHD IPS i7-1255U T550 32GB 512GB NVMe IR kam gar
- Komplett PC eladó (R5 3600, 4x8GB, 3060Ti)
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- Dell Latitude Core i5 - i7 - 6-7-8-10-11-12-13. gen. üzleti kategóriás notebookok számlával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 128GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3962, 100% Akkumulátor
- Újszerű Acer Aspire A515 - 15.6"FHD IPS - i5-1335U - 16GB - 512GB SSD - Win11
- Decathlonos 43-as boxcipő, alig használt, hibátlan állapotban
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


