Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Agony #11249 üzenetére

    Én a Denont hallottam az Alléé-ban, a srác nagyon kedves volt, látszott h ő is igazi HiFi buzi, jó sokáig beszélt a márkákról és őszintének tűnt, nem akart a drágábbakra rábeszélni, vagy fél óráig nyomattuk a tesztlemezről a filmeket zenéket. A 3-4-516-ost és egy Sztereo Dali cuccot is kipróbáltunk. Nagyon szépen szólt az 516-os, talán igazából a legszebben amit soundbartól hallottam. Filmekre, zenére is rohadtul jó, ég és föld még a 416-oshoz képest is. (persze nyilván nem vagyok se szaki, és nem is hallottam minden tipust, csak a gyakoribbakat, Samsung, TCL, LG, JBL stb.) Az Extremaudio onnan nincs messze, ott a kipróbált JBL 9.1 olyan mélyhangot adott h brulális, de amúgy még levéve ís nagyon mélyorientált volt azzal az iszonyatosan nagy 10"-os ládájával, nem tetszett, és igazából a Klipsch sem, olyan érzésem volt, hogy semmi extra, valahogy a Denon hangja után csalódás volt. Végül én egy LG-t vettem, ezt csak eladónál tudtam meghallgatni, boltban nem, de ez is nagyon bejött. Érdekesség, hogy az LG-nek 1db 7" mélynyomója van, a Denon 516-osnak meg 2db 5.25"-ös, így utóbbinak asszem kicsit kompaktabb a ládája. Szerintem is mindenképp hallgass meg jópárat, mindenkinek más az ízlése..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák