Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evko

    aktív tag

    Az ugye még véletlenül sem jujtna eszébe senkinek, hogy írjon az smc supportnak, mert ugye minek?
    Ugye nincs megoldás, és nem is lesz?
    Nem hát, erre van igény, nem is kell megoldás, beszéljünk el a probléma felett, majd csak jó lesz valamikor, de egyszerűbb ha senki nem vesz ilyet.
    :W :W :W :W :W
    Mert ugye nincs support? :F

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

    Hölgyeim és Uraim!

    Feltettem az 1.07-es FW-t, azóta jó a router, legalább is eddig minden ok!

    Megosztom veletek, tegyétek fel, és várom ide a tapasztalatokat, lehetőleg még ma.
    Nekem nincs időm msn-ezni, de eddig tök jó, ez előtt fél percenként bontotta.
    Remélem másnál i működik ez a fw..

    Várom a visszajelzéseket!

    http://agel.atw.hu/smc/FW_SMCWBR14-G2_ETSI_V1_07.bin

    [link]

    ÍRJATOK HOGY MŰXIK!!!!!
    :C :C :C


    Jaa, és ha winrar ugatna, vagy nem jól menti le, ez egy bin file, tehát ne csomagoljátok, nevezzétek át binre ha winrar pofázna.

    [Szerkesztve]

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Szar az 1.07-es is, ne próbálkozzatok vele ..:(
    Ugyan az a hiba, semmi nem változott

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Hiába megy a wlan, ez a router egy rakás szar, még annál is szarabb.
    Akkora egy trágya, hogy ilyet még nem láttam.
    A nála sokkal gagyibb routerek is működnek, ezt csak azért mondom, mert eddig tök gagyi routerem volt, de még az sem volt ekkora fos.
    Mi a faszért adnak ki egy ilyen rakás szart, ha meg kiadják, legalább válalják a supportot. Nem hiszem el, hogy ezt olyan kibasott nehéz lenne megcsinálni, dehát smc...
    Az hát, egy rakás fos.
    SMC cuccot az életbe többé nem veszek!

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    És arról még nem is beszéltem, hogy olyan lassú, mintha valami fos netem lenne.
    Használhatatlan szar az egész.
    Van, mikor 1 napig működik tökéletesen, utána 1 hétig fos.
    Szóval itt nagyon nagy gáz van
    Ekkora trágyát életemben nem láttam.
    Hiába állítgatod, semmit nem segít, max azt hiszed, hogy jó, de 1 nap után rájössz egy rakás fos az egész.
    A beállításokat is elfelejti és még sorolhatnám.
    Ekkora trágyát nem értem hogy lehet csinálni, ennél még a Shang Fung márkájú router is jobb, ami egy konzervesdobozban van és felnyitható ha valami hibája van.
    ILYET MÉG VÉLETELNÜL SEM VEGYEN SENNKI, FULL HASZNÁLHATATLAN!!!

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    A wnlan sem Fw függő!
    Tök mindegy milyen FW van rajta, van néha olyanja a routernek, hogy laptop nem látja wlant, ez nálam is volt.
    3 fw vel tök ugyanolyan, a végén ali tudtam működésre bírni.
    Igazság szerint én a wlan hibát vettem észre először, de gondoltam, biztosan én vagyok a hülye...
    .. Hát igen, hogy ekkora trágyát vettem :(

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Jaja, szakszerű leírás.
    Aki teheti, minél előbb adja el, erre soha nem lesz megoldás.
    Ez nem tegnap előtti hiba, ugyan miért oldanák meg, ha eddig jó volt a népnek így is, mert ugye nekünk a szar is jó?

    A gyártók az igényekhez igazodnak, ha nekünk jó a szar, minek csináljonak jót?

    Én is ugyanígy csinálnám, ez a legjobb üzletpolitika, főleg Magyarországon, még ha nem is MO-i az smc :)


    Sok sikert ehhez a szarhoz, tök mindegy milyen fw jön ki, kijöhet a 20.00 ás is, a hiba már régi hiba, tehát már az 1.5-nek is javítania kellett volna, de biztosan 2-3 év múlva megoldódik, csakhogy nem tudok netezni sem normálisan, de jó ez nekünk így....

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Jaja, igazatok van, ez annyira jó, hogy csak nekem van vele gondom.
    Kisebb hibák? Nem számít az, parasztoknak jó az, nem? :)
    Ha nektek megfelel, éljetek ezzel a fostalicskával :)
    Nektek jó ez így is, nem, minek msn, minek skype, egyáltalán minek net?
    Az meg, hogy user error?
    Arról ne beszéljünk, hogy itt ki mennyire ért mihez és hány éves okosgyerekek járnak erre a fórumra osztogatni az észt :)

    Vissza is viszem ezt a fost és röhögök majd rajtatok ha a tietek is bekrepál.

    Jaaa, a másik is hibás, akkor?? Minek nekünk jó, ha a Linksys is szarakodik? Jó nakünk a tágya is, mert van ennél szarabb is, nem?
    Ilyen felfogással... de ugyan már, mit vár az ember, MO-n vagyunk :)

    Igazatok van, minek vegyek én jót, jó ez is, bár nem látja el a funkcióját, de nem is ezért vettem, ugyan már..
    Ki gondolná, hogy egy routert azért veszek, hogy tudjam rendeltetésének megfelelően használni...

    Igazatok van, én vagyok a hülye, de nekem legalább nem felel meg a fostalicska :)
    :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD




    Jaa, és tényleg ezért van ez a tpoic, hogy akiknek sikerült beállítani, azok tudnak tapasztalatot mondani, csak senkinek nem sikerült beállítani úgy, hogy működjön, max. ideiglenesen. Úgy nekem is működik, de nem azért veszek egy routert, hogy akkor működjön, mikor épp gondol egyet..

    Lehet ez egyeseknek megfelel, nekem nem :) :))

    [Szerkesztve]

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    válasz gabx76 #560 üzenetére

    Nem, nem.
    Bocs, soha nem olvasok el semmit.
    Akkor lehet hogy mégis user error.

    Bocsi mindenkitől!!!
    Szaladok beállítani a routeremet, remélem holnapra jó lesz, csak azért holnapra, mert 2 perc múlva hpolnap van :C

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    válasz biga #562 üzenetére

    Köszönöm! :)
    Próbálkozom, de fogy a türelmem :)


    Üdv és mindenkinek jó éjt!

    evko

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Nah, én is csak megtaláltam a megoldást, mint látom, sokan mások is :)

    Venni kell helyette egy normális routert.

    Akinek működik, így oldotta meg, és szerintem is ez a legjobb megoldása a problémának :

    ha-ha-ha-ha-ha :DD :DD :DD :DD

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    válasz nortol #580 üzenetére

    Jaja, teljesen igazad van, olyan hülye és idióta vagyok, és még sokan mások is, aki nem tud egy fos routert konfigolni és még soha nem volt router a kezemben életemben sem.
    Nem szeretem, ha hülyeségeket írkálnak.
    Már kb. 5 perc üzemidő után feltűnt, hogy szar a routerr, de igazad van, MI NEM ÉRTÜNK HOZZÁ, BÉNA FASZOK VAGYUNK!

    Azt elfelejtetted hozzáadni, hogy a több ezer felhasználónak jó ha 10%-a ph-zik....

    Kicsit el vagy tévedve, de nem baj, nem vagy egyedül.. :)

    Azt is vedd hozzá, hogy kb 50% be sem írja a problémáját, mert semmi értelme beírni, látja, eddig sem sikerült megoldani.

    Tényleg igazad van, tök jó a router, csak épp a wlan nem mindig működik, net szaggat, stb, stb.. És ez nem csak nálam jelentkezik.

    Mondj már egyetlen routert ami ezt csinálja alap beállításokkal!! CSAK egyet mondj!

    Ez olyan, mintha egy alaplap a default beállításokkal nem menne, ne nézz már mindenkit hülyének, akinek nem működik ez a fostalicska!

    Amúgy meg marha bonyolult konfigurálni ezt a fost, már megbpocsáss, soha nem láttam ilyet, soha nem konfigoltam, IGAZAD VAN, AZ ÉN, a MI hibánk, mert balfaszok vagyunk!



    Igazad van, megvan mindenhol a balfasz, de én eddig ilyen helyre nem kerültem, ahol nincs megoldás!
    És igazad van, minden router szar, egyik sem megy normálisan egyből--- tudod, én meg hülye vagyok!
    Ugye az is természetes, hogy 4 órán át teljesen jól szuperál, utána 6 órán át szar és ez mind mind más időppontban, de van, mikor egész nap fos.
    Ja, ez is konfigurálási hiba! Biztosan!!! Biztosan időzítve van konfigurálva, nem?????
    5 óráig tökéletes, 20ig nem, utána 16 órán át megy, 2ig nem, ugye, ez is konfigurálási hiba???
    IGEN, mert egy balfaszok vagyunk mi, akik nem tudjuk konfigurálni!

    [Szerkesztve]

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    válasz nortol #591 üzenetére

    Hol vannak a tuti beállítások? Én sehol nem láttam egyetlen helyen sem leírva a helyes beállításokat és éljenezni senkit, hogy hú de jó, ez nálam is működik.
    Hol van ez?
    Hát segítsünk egymásnak, ha mindenki olyan okos, legyen itt olyan, hogy így kell beállítani, hogy máködjön az msn a wlan, stb...
    És éljenezzenek az emberek, milyen jó, nekem is működik.
    Na, ha ez meglesz, akkor lehet okoskodni!
    Mert a levegőbe én is tudok beszélni, kipróbáltam már innen minden trükköt, és egyre szarabb nálam minden.
    Most resetelni fogok, mert most már szinte használhatatlan :(


    Szóval, én hülye vagyok, de itt vannak okosabb emberek!

    Tehát, nekem G2-es és nem G2v2 routerem van.
    Amire szökségem van:

    Semmi extra. CSAk net, menjen az msn, ne szakadjon a net fél percenként, wlan menjen.
    Lehet az én igényeim túl nagyok?
    Ebből a vezetékes routerem 2 dolgot tudott teljesíteni (noname). Na most, ebből az smc 1et sem tud teljesíteni.
    DE tudom, ezek talán extra elvárások, velem van a baj, szóval, ha valaki nálam okosabb, akkor légyszíves küldje el hanyas fw a tuti milyen beállítás és visszajelzek, mi a helyzet... :C

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    válasz Cypher7 #599 üzenetére

    Köszönöm szépen!
    Kipróbálom, bár próbáltam már sokmindent, sajnos reménytelenül :(
    Az igazság az, hogy ma hazaérve a noti már nem talál wlant sem :( Ilyen még nem volt eddig, bár kb. 2-3 hetes a router....

    Megpróbálom, és visszajelzek, hogy mi újság.

    Próbáltam pár itt leírtat amúgy, de a hiba fennáll és időszakos, és ilyen jellegű hiba nem biztos, hogy szoft hibára utal tapasztalataim szerint, bár ezt így tutira kijelenteni soha nem szabad, az elektronika ördöge...

    Egyébként amit leírtál, nem csak nekem, talán még több tíz usernek jól jöhet és remélem jönnek visszajelzések is, hogy kinek mit produkál ezekkel a beállításokkal a routere.

    Köszönöm, kipróbálom, és írok, remélem jó lesz, ha nem, akkor marad a gari.

    Amúgy érdekes, hogy Biga nem tud egy működő beállítást küldeni, de magyarázni azt tud :) Ami még érdekes, hogy ő ilyen területen dolgozik a mai napig, aki ugyebár több ezer, sőt, lehet több tízezer routert látott, ilyen- olyan hálózatot épített, ami szép és klassz. Csakhogy! Az ilyen munkát nem fizetik annyira alul, hogy ne tudja az ember csak a legolcsóbb routert megvenni, szóval itt bukik minden. Na meg, ha valaki ilyen területen dolgozik, kapásból vágja a tuti beállításokat :)
    Nem is baj, hogy nem olvassa tovább a hozzászólásaimat, semmi értelme nem lenne a levegőbe beszélnie tovább.. :D


    [Szerkesztve]

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    válasz biga #602 üzenetére

    Nem mondtam, hogy halálra keresik magukat, de álatlában jól keresnek és azt sem mondtam, hogy a legdrágábbat vedd :)
    Mindent nem próbáltam ki, ezzel elég hülyeséget írtam, inkább úgy fogalmaznék, hogy minden tőlem telhetőt, ameddig bele nem fáradtam :)
    Na mindegy, hagyjuk, ettől nem fog megjavulni a router :)

    Veszek magamon még valamennyi erőt és megpróbálok mégegyszer mindent, hátha összejön ez a beállítás :)

    Most alig van netem, dobál le mikor gonol egyet, wlan nem működik, de a statuszban mégis 2X szerepel a noti. :) Tök jó, eddig működött.


    Most úgy fogom kezdeni, hogy...
    1. RESET!
    2. ÚJ FW mégegyszer!
    3. ÚJRA RESET JÓ SOKÁIG NYOMVA TARTVA

    És jönnek a beállítások :)

    Nah, remélem így legalább az elejét jól csinálom :) - de lehet rosszul gondolom az elejét- :)

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Szia Mindenki!

    Hát, érdekes az új történetem, és nem értem ezt a routert, de előre szólok, a végeredmény nem rossz! :)

    Szóval, amint írtam, elkezdtem fw, reset, stb..
    Azt tudni kell, hogy alig akart egyáltalán működésbe lépni szegényke, de végül csak elindult. Behalt újra, elindult, az újraélesztés folyamata volt kb. 20 perc, mire csatlakozni lehetett vele. Azért nyomtam neki egy factory defaultot, sok sok resetet, mindent, hogy hagy nullázódjon :)
    Ami érdekes, beállítottam mindent, és szerintem ugyan így volt eddig is minden beállítva, ha csak máshol nem volt valami elnyomva (de én nem is nagyon állítgattam mást).
    Végül 1 órai szórakozás után, miután mindent beállítottam, tök jó, megint beakadt az egész.
    Mondom neeee, működj már, godnoltam kihúzom a tápot belőle, meg is tettem. Újra csatlakoztat, vár, semmi jó :( Még a reouerre sem igazán lehet fellépni, ekkor már én kissé ideges, de mondom, hát.. ilyen nincs, adjunk neki esélyt :)

    Talán úgy voltam vele, türelem rózsát teremt...

    És újra ki táp, be táp, és lám, működik!!!!
    Ekkor már éjjel 2 óra volt, úgyhogy mondom egy gyors próba, tök jó, igaz 3 perces próba.
    Alszik, reggel menni meló. Most hazértem, nem megy túl régóta, de felfedeztem valamit!!!
    Ami eddig nem ment (már skype sem, semmi), az simán megy, sokkal gyorsabban tölt, és eddig az msn is jó :)

    Szóval most MEG VAGYOK ELÉGEDVE!!! :)


    REmélem ez így is marad, nem tudom, mi történt vele, szerintem semmi nem változott, ugyanaz az fw, sztem ugyanazok a beállítások, és lám, most megy...
    Talán a sok reset, a factory default és újra minden...

    Lehet mikor megvettem, ezzel kellett volna kezdeni, most tök jó, nagyon örülök :)


    Jó éjt mindenkinek, és köszönöm, hogy rávettetek, hogy baszogassam még egy ideig és megjavul. Magam sem értem mitől lett jó, de ha valakinek még nem jó, leírom én is neki rövidebben, hogy pontosan hogyan bírtam működésre! :)

    Csak maradjon így, még jelzek, de nem ma!

    Kösz mindenkinek mindent! :)) :)) :))


    Ez egy nagyon kényes router, de! :D

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Na épp ez az, az olyan tápegység, amin van 2 kapcsoló, egy fesz kapcsoló és egy polaritás, még véletlenül sem stabilizált.
    Abból a tápból soha nem 9V fog kijönni ha 9-re állítod.
    Ha fix stabilizált 9V-ot szeretnél, azt is meg lehet oldani, de nem egy gagyi táppal, bár, aki vett, nem tudom, milyet vett.
    Ha polaritás kapcsolóssal megjavult, akkor esetleg olyan baja is lehet a dolognak, hogy nagyobb feszkót igényel vagy több áramot..??? Ki tudja..


    Mindenesetre az enyém a beállításokkal jobb lett, sokkal jobb, de még mindig dobálja az msn-t néha, és tényleg csak néha, mikor kedve van... És ki tudja, lehet hogy ez tényleg akár táp probléma is lehet...?
    Azt nem mértem meg, milyen a tápja, de lemérem és írok majd :)

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Jaja, egy megoldás van:
    Visszaviszed a boltba, veszel egy másikat.

    Azért 1 napig működött nekem, szóval ez a router tök jó! :)


    Amúgy én egyet mondok nektek, ha 10 percenként bontaná a vonalat, akkor ez a router kurva jó lenne, de nem 10 percenként bontja, kb. 10-20 másodpercenként.
    Eddig működött, most szar.
    Ilyen routert még véletlenül sem vegyen senki!!!!
    És ezt nem én állítom egyedül. A hiba megoldhatatlan, hiába csinálsz vele bármit. Gondolom az smc meg az irodából röhög a sok hülyén, aki ilyet vett.
    Hát, soha többé smc....

    Most megyek, kresek egy routert, mert ezt a szart kidobom és veszek egy olyat, amivel netezni lehet, mert igazából semmi extrát nem akarok.

    Ja, nekem is újra kellett regelnem chellonál vagy 5X már... Fura
    Na mindegy, isten veled suxx SM! :)

    [Szerkesztve]

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Nah emberek, az én routerem eladó!!!!
    Msn is jó, ha be van knfigolva, lényeg, hogy torrent behalálozza, ezt jól megmondtam :)

    Szóval enyém ugyanúgy működik, mint itt minndenkinek!

    ÁR 6000Ft, garancia 11 hónap, ha kell valakinek.

    DObozos, mindene megvan, szinte zsír új.


    6000Ft-ért az első jelentkező viheti :)

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

  • evko

    aktív tag

    Nah, nekem is megoldódott a gondom! :)

    X-Micor routerre cserélve, igaz csak 11Mbps, de nekem nem is kell ennél több, ugyanis netezésre hasznélom egy 2,5 megás kapcsolattal :)

    Tök jó, cool minden :)

    --- 2013...Ha valaki valami jó bizniszt tud, írjon rám mindenképp!!! ---

Új hozzászólás Aktív témák