Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agostino

    addikt

    válasz rob210 #38 üzenetére

    Üdv.

    Húha, eddig nem is vettem észre, hogy van ilyen topic, mielőtt záródik kis nosztalgia részemről - remélem nem haragítok senkit magamra, ha leírom.

    Sajnos a Favoritunk nincsen már meg, eladtuk jópár éve, de anno nagyon szerettem. Bordó jószág volt, emlékszem, a régi "sárgaskodánkat" - mi csak így hívtuk a Skoda 120-ast - váltotta. Jöttem haza apuval a suliból, asszem 1. vagy 2. osztályos lehettem, mellesleg autóbuzi, semmi más nem tudtam rajzolni, minden márka fejből ment, stb... Ballangtunk a parkoló felé, keresem hol a régi hintó, erre odasétáltunk a zsír új Favorithoz, hát, néztem egyet, elhihetitek. Nagyon tuti jószág volt, volt árokban többször is, de semmi baja nem lett. Végül valami tömítési hiba miatt adtunk túl rajta, sosem láttam többé, pedig kerestem az utakon, mert gazdára talált.

    Amúgy meg tudjátok mire voltam anno nagyon ráindulva, minek akartam kicsi fejjel bebújni a csomagterébe? A Formannak! : )))))

                              hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Új hozzászólás Aktív témák