- AMD Catalyst™ driverek topikja
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- VR topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Vezetékes FEJhallgatók
- Melyik hordozható audiolejátszót (DAP, MP3, stb.) vegyem?
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Házimozi belépő szinten
Új hozzászólás Aktív témák
-
Brekkk
senior tag
Most én is vettem egy F3-as 1 TB samut, erre mentettem át az egész rendszert. Amúgy az F3 hangosabb, mint a 7200.12-es széria, de halkabb mint a 7200.11-es. Nálam fontos lenne a csendes üzemmód. Majd meglátom ez mit produkál. Érzésre, szerintem multitask környezetben lassabb mint a 7200.11 volt. De ez subjektív. Lehet az adatmentésből is adódik. Nem bitről-bitre mentettem.
Egyébként meg mindenki olyan HDD-t vegyen amilyet szeretne. Bármelyik HDD lehet rossz. Ha ennyire rossz lenne a Seagate HDD akkor a cég már bezárt volna. Lásd IBM HDD részlege. Egy típusszámon belül is vannak jobban és rosszabul sikerült szériák. A beépített alkatrészek sem mindíg ugyanolyanok (Gyártástechnológia). Szállítási sérültek.És ez minden gyártónál probléma.
Nekem van 3 7200.11-es HDD-m. És ez lett először rossz, pedig a másik kettő igazán sokat fut RAID 0-ban. És azokon nincs hiba.Nem lehet, hogy a méret növekedésével a hibaarány is jelentősen növekszik?
Amíg garis a dolog nem érdekel, mert adatmentés után, csere a HDD, ennyi. Ezért gari nélkül nem vennék új HDD-t. Semmilyet! Még 1 hét próbagarival sem. Pont ezért, mert nem biztos, hogy 1 hét alatt előjön a hiba.
Minden HDD amit veszek 3 vagy 5 év garisak.Nem bízom a véltlenre. Ezt mindenkinek tanácsolom.Én nem védem egyik gyártót sem. Mert mindegyiknek volt már és lesz is rossz szériája.
Arra én is kíváncsi lennék, hogy mekkora a meghibásodási arány mondjuk az 1 TB-os HDD-knél gyártóra lebontvaTe miért nem cserélteted ki a 7200.12-det ha hibás?
-
malwy
senior tag
Én le akartam cserélni a Seagate-t egy F3-sra de rázza az asztalt (!) egy cm690-es házzal egyetemben. Így most ott tartok, hogy ez a rendkívül csendes, és gyors hdd 1 bad sectorral, 80 nap nettó üzemidővel még mindig a gépben lakozik. Félek kövi F3 is selejtes lesz úgyhogy nem tudom mit vegyek...
Maradt Hita meg Wd. Bárcsak ne lennének ezek bad sectorosakNagyon bejönnek
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ! "ÚJ" Microsoft Surface 5 13,5 notebook - i5 1235U 8GB RAM 256GB SSD Intel Iris Xe IGP 27% áfa
- Samsung Galaxy A32 4G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- 119 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!) (ELKELT)
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B85M Pro4 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged