Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    válasz kzkz #142505 üzenetére

    Arra kell, hogy fullRGB átmenjen rajta és a HDR-t is akkor tudod bekapcsolni például PC-ről. Ha nincs bekapcsolva a tv-n, akkor sima SDR-nek érzékeli a Windows a tv-t. ;)

    HDR-nél a kontrasztjavítót én alacsonyan hagyom. Ha maxra teszem, akkor ocsmány a kép szerintem, de ez is szubjektív, mint minden más. Tegnap visszaraktam a Resident Evil 3-at tesztelni ezt a ghostingot és corona effektet, de szerintem HDR és SDR esetén is jelen van, úgyhogy elengedtem egyelőre. Viszont legalább arra jó volt, hogy megint böngésztem a tv menüben és a HDMI feketét lejjebb vettem és így nagyon állat lett! A sötét zugog végre tényleg koromsötétek! Ezért fantasztikus ez a 864 millió beállítási lehetőség, én ettől készültem ki teljesen idegileg. Mert minden játék más beállítást igényel. Valószínű, amikor ezt a HDMI feketét állítottam, akkor pont olyan világosabb játék futott, aminél tökéletes volt. RE3-nál viszont szuper lett volna ez a mély fekete. Én egy idő után elengedtem, mert tényleg az őrület határán voltam, hogy minden filmnél/sorozatnál/Netflix applikációnál mindig lehetne kicsit finomítani a beállításokon, hogy pont jó legyen. De inkább próbálok nem foglalkozni ezzel, csak elindítom és élvezem a műsort. Mert különben felemésztene a kattogás. :W

Új hozzászólás Aktív témák