Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz capulet75 #6242 üzenetére

    A 800nak azért a közelébe sem járok, kb rácsaptam a numerikusra pusztán azért mert nem emlékeztem mi mennyi. Cirka a játék felétől pedig elég rendesen jön be a zseton/speckó ammok, onnantól a simákat szinte nem is használom. Ugyan ez igaz az artifactokra is, a 80%-uk useless kb, 3-5%-os bónuszok 2-3 penaltyval, kizárólag a transzmutáció miatt vannak nálam. 20-30 doboz kaják / víz dettó, szóval ha 3db jobb fegyóval, RPG-vel számolok, fenti dolgokat szépen lehúzva az 200kg sincs, úgy sem ha van nálam 3db gúnya, legyen mondjuk szervó, seva és a köztes military.

    Ahhoz pedig simán lusta vagyok hogy kimászkáljak ltx-et szerkeszteni.
    Sok fegyvertől/lőszertől ugyan nem lesz könyebb a játék maximum fun/változatos mert 6ból arra váltasz amire éppen kedved tartja, egy-egy fegyó, pontlövő (upgradelt rohamfegyók, semi-vel..) & shotgun, hasamra ütök 300 & 100 skulóval.. nincs olyan Monolith vagy Military base/Camp amit nem gyalulsz le velük, súlyban pedig 20kg-ról sem beszélünk (fegyverben mérve ofc..). :N

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Dhampir

    félisten

    válasz capulet75 #6242 üzenetére

    Tényleg nem éri meg feljebb tornászni, én a kereskedés miatt próbálkoztam vele (abban sem bizonyulok ügyesnek), de valóban unalmassá vált egy idő után. A harcnál nem számított, mert hiába volt nálam többlet a pusztító eszközökből, mert ha ügyetlen voltam így is-úgyis átküldtek az örök harcmezőkre.

    A SoC, CS és a CoP első végigjátszásánál is csak az alapjáték adta lehetőségeket használtam ki. Talán az egyre "kegyetlenebb" modok miatt próbáltam ki a jócskán megnövelt súlylimitet, valamint a CS másodszori nekifutásánál.

    Amiben egészen ügyetlennek bizonyulok, az ugrálások ide-oda és a famászás, ott elkélne némi segítség.

    Mostanában Stalkerrel nem játszottam, talán a későbbiekben megpróbálom az LA-t, az elejébe már belekóstoltam és érdekes, szinte új világát tárja fel a Zónának.

Új hozzászólás Aktív témák