Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Walter

    kezdő

    Sziasztok! a következő problémába ütköztem a minap mikor elindítottam volna a configuratort: "a Lost Alpha configurator működése leállt". Utána semmi. Mellékelem a logot ha segít:

    [2019-12-10 06:02:36] E:Nem lehet fájlt létrehozni, ha az adott fájl már létezik.
    [2019-12-10 06:02:36] E: a következő helyen: System.IO.__Error.WinIOError(Int32 errorCode, String maybeFullPath)
    a következő helyen: System.IO.__Error.WinIOError()
    a következő helyen: System.IO.File.InternalMove(String sourceFileName, String destFileName, Boolean checkHost)
    a következő helyen: System.IO.File.Move(String sourceFileName, String destFileName)
    a következő helyen: LostAlphaConfigurator.ViewModels.ModsViewModel.<Init>d__69.MoveNext()
    --- Verem vége nyomkövetés a kivétel előző előfordulási helyétől kezdve ---
    a következő helyen: System.Runtime.CompilerServices.AsyncMethodBuilderCore.<>c.<ThrowAsync>b__6_1(Object state)
    a következő helyen: System.Threading.QueueUserWorkItemCallback.WaitCallback_Context(Object state)
    a következő helyen: System.Threading.ExecutionContext.RunInternal(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state, Boolean preserveSyncCtx)
    a következő helyen: System.Threading.ExecutionContext.Run(ExecutionContext executionContext, ContextCallback callback, Object state, Boolean preserveSyncCtx)
    a következő helyen: System.Threading.QueueUserWorkItemCallback.System.Threading.IThreadPoolWorkItem.ExecuteWorkItem()
    a következő helyen: System.Threading.ThreadPoolWorkQueue.Dispatch()
    a következő helyen: System.Threading._ThreadPoolWaitCallback.PerformWaitCallback()

    EDIT: 1.4007-et használom ha számít valamit

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint egy csomag elsősegély doboz... Nem tudod mit kezdj vele

Új hozzászólás Aktív témák