Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeoos

    tag

    válasz bim #2496 üzenetére

    "bim" !

    Szerintem a PDA-don lévő képen kicsit dél-keletre lévő csapathoz menj el, majd a lehetséges beszélgetést gombolyítva megfogtok egyezni, hogy te segítesz nekik, ők meg átnavigálnak az anomáliás részen (nem árt, ha van nálad gránátvetős fegyver, mert az út végén lesz egy olyan kétlábú dobbantós izé -ezt jól megmondtam-, amit gránáttal tudsz a leghatásosabban likvidálni.
    A szóban forgó csapatot egyszerűbben tudod megtalálni az autóbusz utáni bejárótól, mint a hídfőállásnál lévő bejutási lehetőségtől (mármint vöröserdőt körülvevő kőfal bejárataira gondolok itt).
    Tanácsom a következő: ne térj le az ösvényről, azért elég jól látszik a kitaposott út. Nagyjából lődd be az irányt, aztán iszkiri ... keresd meg a csapatot. Onnan már nem lesz gond a továbbjutás. Persze közben lesznek beszarató hangok, talán pár kutya is a seggedbe harap, de nem olyan nagy kunszt még ezt a részt megcsinálni.
    Később majd el kell jutnos a téranomáliáig, ami egy tank felett lebeg. Ebbe ugyanúgy belekell ugrani mint a kordonban lévő híd felett lebegőbe kellett annakidején és így teleportálsz át majd az erdész féle területre.
    Amikor sikerül átjutnod, körülbelül ugyan az a helyzet mint amikor az ingovány-kordon között először átvisz a vezető, azaz megnyílik egy másik átjáró a vöröserdő és erdész helyszín között ... innentől nyitva lesz az a kapu, ami az erdészes rész melletti bánya felé eső kőfalnál idáig zárva volt.
    Mindenesetre egy a lényeg ... ha nem térsz le az ösvényről, akkor nagy baj nem történhet veled.

  • virkir

    veterán

    válasz bim #2496 üzenetére

    Hát az első és legfontosabb stratégia, hogy jó ruhával menj be oda pl. SEVA-ban.
    A második az artifactok használata
    Megkapod ha kipucolod a banditák bázisát egy SEVA-val a Stalkeroktól vagy Yantarban a Prof bunkerétől nyugatra a pocsolyás részen.
    Dark Valley-ben található 2 db belőle
    Ezek mellé nem árt valami egészség növelő és vérzéscsillapító sem amiket többfelé lehet találni.
    Használd a térképet amit már többször linkeltünk nagy segítség.
    Harmadszor úgy a legegyszerűbb megtalálni az átjárót ha megkeresed a keleti oldalon a kerítést és azt követve járod körbe Red Forest-nek ezt a részét. Egy alagút lesz néhány mutánssal kibélelve amin keresztül egy nagy mezőre érsz. Onnan már egyértelmű az út az anomáliához.
    Ja ha az erdész feladatát teljesíted kötelező kihasználni a Vintar bugot :D

Új hozzászólás Aktív témák