Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz rétisün #3502 üzenetére

    "a ruhák golyóállóságát is lehet fejlesztetni, persze lehet, hogy ahhoz is pont a szerszám kéne...."

    Persze, hogy szerszám szükséges a fejlesztéshez. :K Azért írtam, hogy jó lenne már találnom néhányat.

    Két kérdésem van:

    1. Mi van akkor, ha a térkép egy rejtekhelyet jelöl, de nem találok ott semmit?

    Szkadovszk-tól nem messze, ÉNY-i irányba a csővezeték egyik oszlopának tövében jelez egy rejtekhelyet, de semmit nem látok ott.

    Megpróbáltam a csőbe belemenni, de nem találtam "bejáratot". A csőre felmászva, s azon ugrálva csak egy darabig tudtam eljutni, mert nem sokkal a rejtekhely előtt kb. függőlegesen több métert emelkedik a vezeték.

    A vezetéktől nem messze vannak repedések a földben, s alattuk barlang. Ott találtam néhány "képződményt" ("artifact"), de a rejtekhelyet nem.

    2. Előfordult már veletek is, hogy a "képződmény", amit fel akartatok venni "bug"-os volt?

    Velem nem egyszer fordult elő, hogy megtaláltam az "artifact"-ot, de pl. pont az említett barlangban a plafonra rakta ki a program. Hiába megyek hozzá a lehető legközelebb, még úgy is nagy a távolság (1,2 méter), s nem tudom felvenni a tárgyat.

    Van erre valami jó módszer? (Esetleg egy konzol parancs, ami segít a problémán?)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák