Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz borovi #34593 üzenetére

    A Stalker jatekok (modokkal egyutt), epp azert annyira erdekesek, mert (mint a valo eletben), egy mezei sztalker nam lat at mindent, ami a Zonaban tortenik, sejtelme sincs a hatterben zajlo dolgokrol (epp ugy mint mi is, amig mi itt irkalunk, ki tudja mi folyik valahol, valamerre), es ez olyan sejtelmesse teszi az egeszet, megfejelve a szornyekkel es kuldetesekkel, hangulattal.
    A Sztalker regenyek megmagyarazhatnak dolgokat, az bizonyos, es az is, hogy a mod keszitok nem a sajat kis fejecskejuk utan mentek, amikor megirtak 1-1 modot, hanem tobb mint bizonyos, hogy a regenyekbol meritettek az otletet, meg akkor is, ha 1-1 szal epp csak hogy lefedett 1-1 regenyt, sztem ugy kepzelheto el, mintha irtak volna 30 novellat, es a 30 novella tortenete lenne leprogramozva 1-1 kuldetes formajaban.

    Kosza : pedig az ablak also reszen van a Trade gomb, es olyan mint a kereskedoknel, nem pedig a mezei sztalkereknel.

    Eppen ezert nem tettek be tobb harcot sztem, hogy jobban hasonlitson a valosagra egyreszt, hisz gondolhatod, ha egy palyan kiirtasz 100 kutyat, akkor megis honnan a fenebol lesznek uj kutyak es egyebek a Zonaban? ;] Raadasul, mint egy Terminator :D
    De ennek ellenere tenyleg picitt rugalmasabba tehettek volna a jatekot ilyen teren, habar nem kell panaszkodni, mert a zsoldosok felszerelesen (mindket bazisra ertve), szep osszegre lehet szert tenni.
    Exora nincs szukseged, ugyanis ez a mod nem kedvez neki, tul gyorsan kopik el (itt tenyleg erezheto a Zona anomalias hatasa, teleraktak az egesz palyat vele), tul draga a javitasa, es mivel keveset harcolsz, sokkal jobb egy SEVA kepzodmenyekkel (melyek gyogyitanak, verzest csillapitanak, eronlet jobb lesz, tobbet tudsz futni, tobb terhet hordozhatsz stb), vagy pedig a Szolgalat katonai pancelja, amibe ugyan nem tudsz kepzodmenyt rakni, egyet sem, viszont fejlesztve 70kg tudsz cipelni, es van beepitett gyogyito rendszere, sajat tapasztalataim alapjan csak ezzel a 2 ruhaval erdemes Pripjatyba menni (a faluban jo a mezei stalker ruha is egy darabig)

    Tundrabugyi : ezen marha nagyot rohogtem, latom a humor benned is megvan :)
    Jo lenne ezt a jopofasagot kamatoztatni, ugy hogy megirnal kulonbozo szoviragos vicces szovegeket kitalalt kuldetesekhez (egyszer en is nekifogtam egy tortenetet kitalalni, csak az nem Csernobilnal, hanem Pakson jatszodna, a cel amolyan zombihentelos mod lenne, ahol persze lenne egy fo cel is - mint a Stalker jatekokban pl megtalalni a Monolitot - , de ebben a modban a zombiktol kellene megszabadulni, ugy hogy a vegen le kellene gyartani 1 atombombat., persze, csak a legvegen, addig lenne egy rakas fontos kuldetesunk minden palyan, itt most a Sztalker jatekok palyaira gondoltam...
    Az otlet meg innen jott [link]
    Asszem meg is emlitettem az ironak - felvettem Pofakonyvon - hogy szeretnem hasznalni az otleteit ha keszulne egy ilyen jatek.Ha erdekel, hogy milyen dolgokat talaltam ki, majd priviben elkuldom a meset, ha erdekel.

    Majd 3 honap mulva eloveszed ujra a jatekot, es akkor mar nem kell sokat vacakolj vele, mert nagyvonalakban emlekezni fogsz hogy mit merre, de nem annyira reszletesen, es igy majd jobban fogod elvezni, foleg hogy nem kell egy csomot foloslegesen tenferegjel ide-oda...

    Bonusz elmeny : azt hittem, hogy meglattad a nevem, Erdo es Shield nevet, meg a PH forumozokat es azon amultal el, de nem, neked egy 1000 eves zenei elmeny tobbet jelentett, ennyit errol :(( :D

    UI: igen, megprobaltam humorosan, es magyarosan forditani, azert vett annyi idot igenybe.Megprobaltam beleelni magam mindegyik szerepbe, hogy ha magyarok kozott zajlottak volna le a beszelgetesek, akkor ki hjogyan reagalt volna.Ket kakukktojast is elrejtettem a szovegben, de most csak az egyikre emlekszem, ez is ugy van, hogy kapasbol nem esik le, mert szandekosan nem egybe irtam az idezetet.
    Mikor Ladikkal dumalsz Piripocsban, hogy felrobbantottak a teged foglyuk ejto csapatot, akkor beszurtam azt, amikor megtudjuk, hogy o tette, hogy : Kiraly! te tetted ezt, meg a sracaid?
    A velszi bardokbol ideztem humorosan :D
    Es meg volt egy ilyesmi, de elfelejtettem.

Új hozzászólás Aktív témák