Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Játszik valaki a Wind Of Time moddal erre felé? Hát tudjátok meg, hogy oltári jó ez a mod, csak ajánlani tudom mindenkinek! Teljesen új sztori angol fordításban, amolyan időutazós, amikor a tudósok visszaküldenek az időben - egész odáig amikor még pld. Vasiliev él Yantaron -, hogy megoldjál egy bizonyos problémát (nem lövöm le a poént). Ami tetszik benne marhára, hogy minden pályát módosítottak többé-kevésbé, és így nem a szokásos SOC pályákat kapjuk, ahol minden modban még a fűszálak is ugyanazok. A Spectrum Projectben volt még így. A legjobb a Bar területe, ahol a 100 Rads Bar nem a szokásos helyén van, hanem az általunk Vadvidékként ismert Rostok külterületén. De ezt az építkezési területet is úgy elváltoztatták, hogy órákba telt mire kiigazodtam rajta, azon a viszonylag kis pályán :D . A küldetések szép tiszták, könnyen lehet igazodni bennük és azok sem szokványosak. Nem tudom meddig juthattam benne vagy hogy mekkora a mod egyáltalán (ez állítólag egy trilógia első része), most értem át a Raktárakhoz és ott túl vagyok egy váratlan mutánstámadáson, de totál leköt a játék. Majd még írok róla, ha befejeztem, de addig is ajánlom tiszta szívből, mert nagyon jó játék! :)

Új hozzászólás Aktív témák