Hirdetés
- Apple iPad 11” (A16, 2025) - a táblagépek vanília fagylaltja
- Milyen házat vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Xiaomi Pad 7 Pro - fél kiló, maradhat!
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Vezeték nélküli fülhallgatók
Új hozzászólás Aktív témák
-
Game78
tag
Elindítottam az Ffp-s változatot,mielőtt ki nem jött agyári firmware-be a Transmission az ment,jó volt...most nem enged be,pedig megvan a felh/jelszó.Visszaindítottam gyári Transmission-t,sehol nem találom a json fájlt...mármint gondolom az nem az Ffp mappába van.Meg az amúgy is be van állítva /rpc password true/-ra.
Nem értem miért nem kér jelszó,egyszerűen csak belép még akkor is ha Gui-ba kikapcsolom az azonosítást. -
heidricha
őstag
Valójában ennél kicsit specifikusabb tanácsot képzeltem, de úgy kell nekem
Feltettem az ffp csomagot, már van ssh-m, top szerint a mediaserver pörög elég rendesen, akár 80% feletti CPU-t is mutat, és majdnem 3-as load-ot, ez szerintem elég magas - de jelenleg még nincs túlterhelve a rendszer, elérhető, működik. Persze nem is régóta fut, kb. 6.5 órája.
-
poli27
veterán
De lehet, nagy nehezen rájöttem
[link] meg kell duplázni mindent, a felhasználóhoz rendelni a configot, itt ez el van írva : cp -a /usr/sbin/transmission-daemon /usr/sbin/transmission-daemon2 ez nem jó erre cserélni : cp -a /usr/bin/transmission-daemon /usr/bin/transmission-daemon2
és már megy is a 2 felhasználó, ha több kell ugyanígy lehet -
Anonymus23
veterán
Dettó nálam is ez volt, szerintem csináld az utolsót, és kész, azzal én nem szívtam.
Esetleg egy kis segítség a hálózati meghajtó csatiolásához:
Van hozzá egy kis segédprogi, a NAS Starter Utility, én leszedtem a netről, hamar megtalálja a NAS-t, és a Network Drive gombbal 5 másodperc alatt fel lehet csatolni bármelyik mappát a NASból, és így pl TC-ben csak egy kattintás, és azonnal a kívánt NAS mappában vagyok. -
Anonymus23
veterán
SSH-s módzser:
chmod -R 777 /i-data/md0/video/download
A könyvtár az legyen, amit te állítottál be letöltési helynek, ha nicns download, akkor értelemszerűen az nem kell oda.Néhány további módszer amivel engedélyezheted:
1., Hálózati meghajtóként felkapcsolod a video mappát, amikro felcsatlakozik, akkro kérni fog felhasználónevet és jelszót, akkor ott add meg neki az admin felhasználónevet és jelszót, amivel a NAS-ba belépsz.
Elvileg innentől kezdve mennie kell.2., Ha nem működnek a fentiek, akkor lépjél be a NAS-ba, hozz létre egy felhasználót azzal a névvel, ami a Windowsban az alapértelmezett felhasználó neve. Adjál ennek a felhasználónak admin (írás/olvasás) jogokat ehhez a mappához, utána ugyancsak csatlakoztasd fel mint hálózati meghajtó, felhasználó/jelszónak add meg, amit a NAS-ba való regisztráláskor adtál a felhasználónak, és elvileg menni fog.
3., Ha ez sem működne, akkor azt tudom javasolni, hogy hozz létre egy új mappát, mondjuk a főkönyvtárban (érdemes a windows felhasználó névvel bejelentkezve a NAS-ba létrehozni), pl legyen ez "DL", ehhez engedélyezz minden hozzáférést, majd a TM-ben állítsd át a letöltés helyét erre a mappára, és ha felcsatolod mint hálózati meghajtó, akkor 100% tudsz benne minden joggal ügyködni, ide bemásolva a régi fájlokat elkezdi hashelni.
-
Anonymus23
veterán
-
feco93
tag
Igen.
És vezetékkel összekötve. A Router TLWR543G az alplapom pedig GA-P31-DS3L
A Router 10/100Mbps Az alaplap pedig 1000 Mbit-es szerintem azért többet kellene tudnia.
Remélem van valami ötletetek mert idáig jó volt mert csak kisebb filmeket másoltam de most egy sorozatot kellet volna és a kedvem is el ment tőle hogy átmásoljam
Előre is köszi -
Coolby84
tag
az elég hűvös még így venti nélkül. Nekem mindig megy venti és így is elég magas a hőfok. Azt nem tudjátok, hogy ezt a szabályozós ventit nem lehet cserélni valami jobbra, amit ugyanúgy szabályoz a NAS csak mondjuk halkabb, nekem párezer forintot megérne... vagy mik a venti paraméterei, ami alapján találnék ventit valahol?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
lo Transmission torrent kliens telepítése ZyXEL NSA-210-re
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Melyik készülék jogosult a legesleghosszabb terméktámogatásra?
- Apple iPad 11” (A16, 2025) - a táblagépek vanília fagylaltja
- Milyen házat vegyek?
- Nintendo Switch 2
- Linux kezdőknek
- Gyúrósok ide!
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Oázis Computer - Prohardver nyereményjáték, fődíj egy Samsung gamer monitor
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
- BONTATLAN iPhone 16 Pro Max Fehér Titán 256GB
- Asus Rog Thor 1200W Platinum OLED RGB Moduláris Tápegység
- BONTATLAN iPhone 16 Pro Max 256GB Natúr Titán
- 4G/LTE! DELL 7320 DETACH MagyarLED - 13.3" Touch 100% sRGB FHD+ i5, 16/1TB WiFi6/TBolt4 GARI +SZÁMLA
- IPhone 16 Pro max 256GB gyári független 2027.11.09. Apple jótállás
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RTX 4060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude 3510 - i5-10GEN I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I Cam I W11 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK H310CM i5 8600K 16GB DDR4 960 GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Apple iPhone 11 Pro 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64GB / Normál állapotban / 12 hónap jótállással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest