Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SenorGrande

    senior tag

    válasz Imi1981 #16865 üzenetére

    Köszönöm szépen, így sikerült! :R
    Nézegettem a "Biztonság"-ban is. Máshogy néz ki nálam, de megvan. Bal legalul, kis fehér droid ikon, "Alkalmazások kezelése" néven.
    Kiderült, miért nem jelzett ikonnal a Messenger Lite sem. Az "Értesítések és állapotsor", "Állapotsor" részén nem volt bekapcsolva az "Értesítési ikonok kijelzése". Miért nem? Én nem kapcsoltam ki.

    Feldühít, hogy ennyit kell szarakodni alapvető, természetesnek vett funkciókért! Olyan érzése van az embernek, mintha a fejlesztők nem használnának okostelefont...

    Mi ebben a ráció, hogy egy-egy menü több helyről is elérhető? Azon kívül, hogy remekül összezavarja az új felhasználót...

    OFF:
    Ezek a debil emotikonok a 7-es Android velejárói? Hogy lehet ezeket rendszerszinten lecserélni, régire visszaállítani? Aki ezeket megalkotta, miért nem hordja a szemüvegét? Bahh...
    (Látom már a 6-ban is ezek a nyomorult alakuak voltak. Új ez nekem, 4.1.2-ről jöttem. Az -nekem- egyszerű volt, és átlátható. De a 7 ezzel a MIUI-val, hát, van baj.)

    (#16902) Nkboy:
    Ez szerinted felhasználóbarát? A felhasználók hány százalékának volt baj? És mennyi nyűglődik ezzel a túlvariálással?

    [ Szerkesztve ]

    – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

Új hozzászólás Aktív témák