Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz szabi__memo #13964 üzenetére

    Nálam most a telefon csere nem igazán jöhet szóba, max ha bedöglik... arról nem is beszélve, hogy nem is nagyon látok olyan készüléket amire azt mondanám hogy jöhet, pláne nem jön be az olyan készülék aminek a kijelzőjét átlyukasztották ilyen olyan módon a kamera miatt, tudom sokakat ez nem zavar, de engem nagyon, a hátlapra szerelt újlenyomat olvasó se jön be nekem, még készülék oldalára szerelt verzióval még el lennék, de az sem mindegy melyik oldalán van készüléknek és mi a pozíciója, én pl. balkezes vagyok, és ugye nem mindegy mekkora az illető tenyere, és milyen hosszúak az újai.
    Ennél a Mi9T-nél már jól működik a kijelzőbe épített újlenyomat olvasó (legalábbis nálam) 10 ből 10 alkalommal felold és már egész gyorsan, de itt sem túl optimális az ujjlenyomat olvasó rész pozíciója, nagyon a kijelző aljára került így nem túl kényelmes a feloldás, ha mondjuk a kijelző alsó negyedére került volna az szerintem optimálisabb lett volna és kicsit nagyobb területtel kisebb és nagyobb újjal is könnyen feloldható.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák