Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    válasz redaizoltan #40 üzenetére

    Avira van fent, az most tetszik, van belőle ingyenes is. Nekem az van.

    (#41) Gorneck23: Mondjuk nem mindegy, ha 512-1, vagy 4 giga ram mellé rakod. Én annó a defendert XP-n 1 gigán észre vettem, hogy többet dolgozik a vinyó, mintha nem lenne fent. Mondjuk ezért lenne jó optimailzálni, hogy ne 100 megákkal rohangáljon, hanem 20-30-al. Szerintem. Már 4 gigánál leszarom, meg 7 alatt, de xp-n 1 giga mellett nem nagyon volt jó a rendszer defenderrel. (ez most nem nagyon jön ide, de kb. az a helyzet most 7 meg mse, mint xp meg defender. ram használatról beszélek)

    (#42) Viktor77: Mondjuk azt nem próbáltam ki. Csak érdekes, ha alapon hagyom az avirát, meg az mse-t, akkor az mse simán megfogja a gépet, míg újra ellenőrzi. Az avira nem. Hát nekem ez nem tetszett, hogy ennyira fogja, Oké, kis beállítással biztos nem fogná de ha alapon hagyod, akkor nálam fogta a rendszert. Ha lenne ütemezett frissítés, akkor én is megválnék az avirától, de így nem. Hátha majd az mse3-ban, ha lesz.
    Akkor teszek még egy próbát.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák