Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALBY

    senior tag

    Jó cikk.

    Nem sok szó esett róla de a Philips kiemelkedő képminőségű tévéket tudott csinálni, nyomorult divx szerintem jól belőtt philipseken néz ki a leg nézhetőbben. Mindenféle képjaítóban is élen jártak.
    Kár hogy a tömegusert nem érdekli a képminőség manapság, csak a méret, az ár meg valammi aktuális baromság mint a meghajlítás, fészbúk App, integetőssbeszélgetős vezérlés stb.

    Az Ambilight is piszok jó cucc, egyetlen adu a kezükben. Amiatt én megint vennék Philips-et ha találok amúgy is megfelelő modellt.

    Androidra váltás nagoyn jó húzás volt, azt a régi smart tv rendszert le kellett húzni a wécén.
    (mondjuk személyszerint én jobban örülnék egy csak kijelzőnek, jó pannelel, ambilight-al és pár HDMI bemenettel aztán a tuner meg a smart vackok nem hiányoznának, rá lehet ugni amire valóban szükség van)

    És persze ügyesebben kéne reklámzni amijük van, mert az nem az igazi. (külön az értelmesebb, jobban érdeklődő megfontoltabb user-eknek, és külön stratégiával az egyszerűbb hozzáállású vásárlóknak)

    Jó képminőséggel, amibilight-al és az új adroidos béléssel, ha nem szállnak el az árakkal(!),
    továbbra is top gyártók lehetnének megint. Drukkolok!

    A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

Új hozzászólás Aktív témák