Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piszkos-Fred

    aktív tag

    válasz Ellia #14 üzenetére

    Három különálló, elszeparált frakció van, saját sztorival, indokkal, stb - aminek 120-150 óra a szintezése 1-ről 50-re (50 a max. szint). Ha valaki kihagyja a párbeszédeket, mindent átugrik és csak rohan powerlvlinggel, annak is 90 óra minimum az 50-es szint elérése.

    A játék úgy van felépítve, hogy 50-es szintet elérve bele tudsz kezdeni a második frakció sztorijába, majd azzal végezve a harmadikba. Ezek a zónák fel lesznek skálázva 50-es szintre, és az itt szerzett lootok is már komolyabbak lesznek. Lesznek olyan területek, ahova 4 fős partyk kellenek, ezek lesznek a Veteran Zónák, illetve ezeken a felskálázott "overland" területeken lesznek a "raidek", amelyeket az ESO-ban Adventure Zonáknak hívnak és a jelek szerint 12 fős csapatokra lettek szabva (bár ez még nem pontosított).

    Na most, vagy kreálsz egy-egy altot és úgy játszod végig a három frakciót, vagy ugyanazzal a karakterrel mégy végig a tartalmon, a lényeg az, hogy 3 * 120-150 órával kell számolni.

    Na most a bétában nulláról indulva egy Nord Templarral (healerként, heavy armorban és egy kétkezes fejszével/íjjal) péntek este 18:00 órától hétfő hajnali 02:00-ig kb. 25-28 óra playeddel értem el a 14-es szintre (előre lemondtam minden programot a hétvégére).

    A kvesztek 90%-a egy érdekes, döntési szituációval rendelkező küldetés sorozat, amely hatására változik a világ/npc/város sorsa. Rengeteg küldetést csináltam, de talán ha két olyannal találkoztm, hogy ölj meg 10 impet, vagy szedj össze 20 paradicsomot. De ezek is úgy jöttek elő, hogy az 5-6 lépcsős küldetés lánc egy-egy közbülső kveszjei voltak.

    Sajnos az NPC-k egy adott területen belül mozognak/élnek, nem mennek haza este aludni, mint a többi TES-ben. De, talán ez megbocsátható egy mmoban, bár szívesebben láttam volna egy alvó, dolgozó, élő, lélegző npc tömeget, amely esetében mondjuk az éjszaka 2 órája alatt (6 óra egy nap ingame) elzavart volna a búsba a boltos :) Frusztráló lehet persze egyeseknek, biztos vagyok benne.

    Nem nagyon láttam olyan küldetést, hogy valaki megkér valamire, amire szemmel láthatóan ő is képes lenne. Valami mindig akadályoztatta ebben, legtöbbször az, hogy épp haldoklott :D, vagy a kunyhójában az asztal alatt rettegett az elszabadult deadrák miatt, esetleg elrabolták a feleségét a goblinok, és nem igazán tud farmerként harcra kelni velük.

Új hozzászólás Aktív témák