Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smkb

    őstag

    válasz gyiku #3 üzenetére

    Mivel nekem is tetszett a paraméterek alapján (rendeltem már hongkongból tabot), elkezdtem utánolvasgatni egy ideje, és rémes ... gépelési hibák, amiket csak ghost touchként jeleznek a juzerek, hogy máshol érzékel mint kéne, vagy akkor érzékel ha hozzá sem ér... az érintés lagolást csak úgy tudta egyik megoldani hogy rootolta és 800mhzre vette le az órajelet ... nem fordul sok esetben a képernyő tartalom,akku pikkpakk lemerül készenlétben is, töltés közben használhatatlan a képernyő... stb stb... na most ezek így külön külön is kivernék a biztosítékot, de egyben meg kész katasztrófa... és sajna ez szinte mindegyik kínai belpiacosnál így van. Azt kell mondjam a korábbi Android verzióknál jobban működtek az eszközeik... egyre össcsacsapottabbak, ratyibbak a rendszereik, hiába a techspecekben a javulás, mint teljes termékek egyre szarabbak... gondolom amiatt, mert minél többet tud az OS, annál többet kellene szoftveres oldalon egy egy platformra fejleszteni optimalizálni, és ez az amin spórolnak (rádobják az új OS-t valahogy, hogy a specifikációban fel lehessen sorolni, aztán hogy ez működik e jól az már nem lényeg). Vagyis nem, hogy javulnának a cuccaik, hanem egyre ktasztrofálisabbak a neves gyártókéhoz képest...

    A szoftveres támogatás meg kb nulla. Inkább lesz egy új modell, de hogy erre nem fog kijönni egy tökéletes FW az tuti. Sajnos ez a kínai bevett szokás. Semmit nem támogatnak.

Új hozzászólás Aktív témák