Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillerKollar

    őstag

    Dirt Showdown,Sniper Elite V2,Compute tesztek,well played again PH...Mindig úgy vannak a tesztek hogy bele kell tenni azokat a címeket amik full AMD-sek,de azért legyen NV-s cím is,no nem olyan ahol nagyon elhúz a konkurencia,csak hogy ne lehessen támadni a cikket,relatíve kevés teszt és így százalékosan paff elhúznak az AMD-k.Mondtam már hogy más oldalon SOHA nem veri el összesítésben a "sima" 7970 alapórajelen a 680-at?Nincs még egy ilyen teszt,más teszteknél is van néha Sniper elite,csak olyankor van vagy 20 játék így az az 1 rossz eredmény nem húzza le annyira a 680-at hogy lehagyja a 7970,itt 2 ilyen cím is van,a compute rész meg ugye...igen tudjuk abban erősebb az AMD,de azt bele kell rakni,mert ugye aki nem ért hozzá nem tudja miez,megnézi és azt látja hogy basszus mennyivel gyorsabb az AMD...Na mind1 igazából egy AMD-s oldalnál totál hülyeség kérni hogy maradjunk a realitás talaján,természetesen egy NV-snél is,igazából csak azért kommentelek amikor ilyesmit látok,már nem először és nem is az első ilyen kommentem,mert egyszerűen annyira felidegesít hogy megnéztem a külföldi teszteket erről a kártyáról is és az 100% hogy ott 1iknél se veri összesítettben a SIMA 7970 a 680-at,itt meg masszívan...szóval hagyjuk már és továbbra sincs arra bizonyítok hogy ők nem tolják maxon...szóval az az itteni álláspont hogy MINDEN külföldi site manipulál meg nem maxon tesztel meg régi AMD driver,bla-bla,itt meg ugye nem húz senki 1ik oldal fele sem...

  • KillerKollar

    őstag

    válasz Oliverda #127 üzenetére

    Valóban egy csöppet sem vagyok elfogult,okkal írom le többször is a véleményem,hátha valaki olvassa és lát más véleményt is mint ami ugye egyértelműen árad innen.Volt nekem 9600 Pro-m,X1650-em,HD 4850-em,HD 5970-em.Ezért nem vagyok elfogult.Aki elfogult és NV fan az nem vesz mást csak NV-t,az 5970 nem volt rég és MINDIG azt a kártyát veszem ami az adott kategóriában a gyorsabb.A 690-nek még nincs ellenfele és nem akartam várni ez kivétel.Volt 590-em is,megnéztem a külföldi teszteket,azt írták ugyan olyan gyors mint a 6990 de végül a Physx miatt döntöttem az NV mellett,persze PH-n akkor is ment a 6990 egyértelműen gyorsabb szlogen,aztán nemrégiben még linkeltem egy tesztet amire Abu annyit mondott hogy azóta annyi driver és játék kijött,lefordítva:múlt generáció,kit érdekel,most a HD 7000-eseket kell ajánlani a GTX 600-asokkal szemben,már az se gond ha elismerem hogy az 590 jelenleg gyorsabb mint a 6990 hiszen ilyen kártyákat már nem vesz senki.De igen amúgy könnyű jönni az én vagyok az elfogult mert 690-em van szöveggel,nos a 690 a világ leggyorsabb VGA-ja,szerintem ezt ti is elismeritek,a 7970 GHz edition se veri el,magyarán nem volt rossz vétel annak aki a leggyorsabbat akarja se így se úgy,mellesleg nemrég jött ki teszt a powercolor féle 7990-ről ami alulmaradt a 690-el szemben,persze ha itt lesz róla teszt nyilván másként alakul a végeredmény.Lehet utálni bannolni a véleményemért,de azthiszem ráfér erre az oldalra igazán egy kis másvélemény és ha csak én vagyok ilyen véleményen itt akkor nem gond ha minden cikkhez leírom.
    Abu:Én azt írtam hogy ti belevetetek 3-4 olyan címeta tesztbe amikenn a legjobban elhasal a Kepler,méghozzá egy olyan cikkbe ahol van vagy 9 játék,így borítékolható volt a végeredmény,míg pl a Techpowerup akikben én a legjobban bízok általában olyan 20 játékkal tesztel van közte ilyen és olyan is,én pont ezért szeretem őket,no meg azért mert a végén összesítik az eredményt és vonnak egy konklúziót és náluk mindenhol az szerepel az összesítésben hogy a 680 gyorsabb mint a 7970,legalábbis 1920x1200ig bezárólag biztosan.

    [ Szerkesztve ]

  • KillerKollar

    őstag

    válasz Abu85 #140 üzenetére

    Lehet hogy a GTX 700-as már hatékonyabb lesz compute téren,hiszen még mindig ottvan a GK 100(110?) a tarsolyban.Addig pedig nem igazán lesz olyan sok játék még amiben annyira lemaradna az NV szerintem,a GTX 700 gondolom legkésöbb jövő tavasszal már a boltokban lesz.Meglátjuk mit hoz a jövő,de a jelenben továbbra is tartom,680>7970,persze ha csak azokat a játékokat nézzük amiket mondtál akkor valóban neked van igazad,így meg aztán senkinek sincs igaza mert attól függ mivel tesztelünk.

  • KillerKollar

    őstag

    válasz Barthezz2 #174 üzenetére

    Igazából én is ezt írtam,de valóban off topicba kellett volna,elnézést.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés