Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Fölment az új rendszer, aztán alapra állítottam mindent. Megpróbáltam újra "belakni", megint alapból 2x volt minden névjegy...Megőrülök ettől a névjegyzéktől. Legyalultam az összeset, és egy nemrég elmentett .vcf fájlból visszaállítottam. Most jó.
    Átnyálaztam a beállításokat, beállítottam amit akartam..(pl betűméret). Ami nekem tetszik, ez az ultraerős akkumulátorkímélő. Kilő mindent, a hívás és üzenetek ikon marad. Nekem nagyjából elég is lesz..... A wifire hamar csatlakozik, de hamarosan hazaérnek a család azon tagjai, akiknek kettessel kezdődik a személyi számuk, aztán meglesz a próba, ha fölengednek este minden kütyüt a hálózatra. ;]
    Nagyjából elégedett vagyok, minden ott van ahol eddig, csak esetleg egy kicsit finomodott, több beállítás van. Gyors, de ezzel eddig sem volt gondom. Azt még mindig nem tudták megoldani, hogy memóriakártyán lévő hangot csengőhangnak állítsak, legalábbis nem találtam meg. Majd bemásolom a csengőhang mappámat a belső memóriába.
    A készenléti időre leszek kíváncsi, bár borítékolható hogy ez az új ultraerős akkumulátorkímélő mód jól megnyomja.
    Eddig tetszik. :)

Új hozzászólás Aktív témák