Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joysefke

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz #65675776 #25 üzenetére

    Vidéken vagyok ezért nem tudom megnézni, hogy az én Define Minimben hogyan van az alaplapi tálca illetve kb milyen vastag az anyag. Ha meg tudnám nézni az akkor sem segítene a Te másik modellel szerzett tapasztalataidon illetve nem feltétlenül lenne releváns az itt felbukkant usernek, aki egy harmadik féle Fractal házzal szemezget.

    Mint említettem a számomra ez a ház kielégítette mind a funkció mind az esztétikum mind a minőségérzet iránt támasztott követelményeimet. Minden nap boldogan nézek rá -az én "házam" az én gépem- és abszolút semmilyen formában nem azokat a dolgokat szűrtem le mint Te.

    Elképzelhető, hogy vannak/voltak házak, amelyek vastagabbak vagy jobban merevítettek, de az én szubjektív megítélésem szerint ez is elég merev, ez sem hajlik és ezen is szépen pontosan illeszkednek az alkatrészek, semmilyen furat vagy vágás nem sorjás és minden kézicsavar kézzel nyitható/zárható. Nincsen hiányérzetem.

    A véleményed tálalásával az a problémám, hogy ha valaki ezt olvassa arra a következtetésre fog jutni, hogy a Fractal Design az minden kategóriában olcsó vackot gyárt drágán, mindezt alátámasztandó hivatkozol egy öreg felső tápos, HDD-ket hátrafele ki-/ beszerelős házra ami semmilyen viszonyban nincsen már a mai igényekkel lemezvastagság meg stabilitás ide vagy oda.

    Ha azt mondod hogy a Fractal termékei szarok mert problémáid vannak a termék valamelyik tulajdonságával akkor lehetőleg hivatkozz egy két mai házat ami a mai igényeket lefedi, ahol jól megoldották azokat a dolgokat amit te a Fractálnál kifogásolsz. Mert ez így nagyon nehezen megfogható.

    Egyébként utólag nekem is volt 1-2 apróbb kifogásom a termékkel kapcsolatban, de azok teljesen diszjunktak a tieiddel ezért ide sem keverem őket. Az egyetlen közös, hogy a (folyadékcsapágyas) Silent Series R2 venti lehetett volna halkabb, de ugye ezeket azóta ugye újabbra cserélték az újakról pedig nem tudok nyilatkozni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák