Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Sasal1ty #146 üzenetére

    Hehe. Nem akarom teleoffolni a topicot, de azért illő válaszolni.
    Szóval, a helyzet nem olyan súlyos, mint a linkelt videó mutatja.
    Nekem nem élmény az, ha az adott játékban állandóan állítgatni, tesztelni kell a megfelelő beállítást, hogy egyáltalán elfusson 40-50fps-sel a játék.
    Nem látom értelmét, hogy 30-40-50 ezret adjak ki egy olyan kártyáért, amin éppen hogy, vagy csak össze-vissza állítgatással, grafika visszavétellel tudok játszani. Akkor az olyan, mintha a nagy szarból kisebbe lépnék. Jó-jó, valamivel jobb, meg megy is, de akkor sem az igazi. Elköltöttem egy rakat pénzt, de még akkor se kaptam érte tökéletes minőséget (grafikailag). Inkább kiadok érte többet, de akkor az legyen tuti. És így is volt. Még a Crysis is egész tűrhetően ment, igaz nem maxon, de azon kívül minden játéknál a maximális látványvilágot élvezhettem : )
    Azon kívül munkára is jó, ugyanis a PS CS4 már használ hardveres gyorsítást. Így meló közben is kihasználom a kártyát.
    Meg mint írtam, 4-5 évente veszek gépet, annyi idő alatt össze lehet spórolni mondjuk 300 ezret egy fullos gépre, mindamellett, hogy bizony a családomra, b.nőmre is költök rendesen.
    Mondjuk ezt a gépet anno félig hitelből vettem. Júúj bizony hitel fúúj : ) Egyszerűen azért, mert nem akartam hirtelen elkölteni minden pénzemet. Inkább fizettem 2 évig a havi 10 ezer forintokat azt kész. Ennyit még akkor is ki tudtam fizetni (a számláimmal együtt), amikor pár hónapig munkanélküli voltam. Szóval annyira nem vész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák