Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz rolandhun95 #5126 üzenetére

    Nem volt irónia...csomószor kell bekapcsolnom az appoknál. Van vagy 30 live wallpaperem amit ha éppen használok akkor bekapcsolom ha meg nem használom akkor kikapcsolom, feleslegesen ne induljon el. Meg még használom más appoknál is de ott elég egyszer bekapcsolnom.

    Amúgy AOSP gyorsabb, smothabb viszont a színkezelése jobb a MIUI-nak sajnos és a hang is egész jó, AOSP-on mindig telepítenem kellett Dolby-t és/vagy nlsound-ot, bár crdroid-ban alapból van dolby. MIUI-n nem használok semmi mod-ot, még a No Gravity kernelt se tettem fel. Kíváncsi voltam, hogy jobb-e az akku idő de nem érzek szignifikáns különbséget. Talán AOSP jobban merül és ott a pixel-es cuccok miatt kell gms doze magisk modul. Nekem nagy panaszom nincs bár a 120W-os töltés miatt gondolkodtam egy Redmi Note 12 Pro Plus-on, meg az Poco F5 is érdekes de rájöttem, hogy eléggé halott az androidos játékipar, nincsenek már nagy AAA címek ami miatt kellene a combos hardver. Szóval nekem felesleges pénzkidobás egy új teló, főleg, hogy kiszednek belőle mindent, se microsd, se fm rádió, nagyrészt már jack csatlakozó sincs.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák