Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Cyberpunk #88 üzenetére

    Én már pont fordítva vagyok! :D
    Jó story? Játszhatóság? Játékélmény? Mi az? :D
    Nálam sajnos már a játékélmény = a grafikával. Kivéve stratégia.
    Na de tényleg, túl sok újat nem tudnak már felhozni. Bár állítólag 1-2 mai játék megpróbálja ezt. Csak pár évvel ezelőttiekkel játszottam a legújabbakkal nem. De pl Portal 2 egy üde színfolt volt.
    De pl az MW1 is tetszett volna... ha nincs bután agyonscriptelve az egész. A többi része meg már agyatlan hentelés... Még egyedül a TDU tudott lekötni. De pl egyik mai NFS se képes erre.
    Aztán hogy ősrégit is mondjak, ott a Soul reaver... Defiance. Na az hetekig / hónapokig letudott kötni még annak ellenére is, hogy volt olyan feladat / talány amin egy napig gondolkodtunk anno. Mért? Mert volt brutális hangulata a játéknak amihez fogható kevés van. Érdekes volt a story és az ember kíváncsi volt a végére. Voltak benne fordulatok stb... És nem csak agyatlan hentelés volt az egész, de abból se volt hiány. És abban a korban még a grafika is kiemelkedő volt.
    Ellenben a pár évvel ezelőtti fps-ek nagyrésze arról szól, hogy menj ide, irts ki mindenkit. Menj oda, szerezd meg ezt meg azt. Aztán irts ki mindenkit. És pont. Ennyi.
    Néztem végigjátszást pl Crysis 3-ról... Single persze. Hát az se szólt másról, minthogy ki tudja tovább nyomva tartani a bal gombot. (persze egy MW2-nél azért kellemesebb lehetett játékélményben).
    No, nem húzom tovább az offot, érted mire gondolok. :)

Új hozzászólás Aktív témák