Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz Dragon3000 #59 üzenetére

    Húha. Olvastad, amit írtam ? Igen ? 10 évig ez volt a munkám. Komponenseket kínoztam. Ha voltak olyan sz@r szériák 10 éve is, soroljad ! Vagy megcáfolom, vagy elismerem, hogy igazad van. (mint korábban írtam, voltak és ma is vannak - mindeből, nem csak HDD-ből) Mit kell tenni ahhoz, hogy az ember szavának egy pici hitele legyen ? Mindenből van olyan, hogy új és már roszz. Szerinted ez hány százalék ? 50 ? Elég nagy bajban lenne a gyártó, nem ? Nézzük már meg, a cikkben mennyi százaléka esik ki a "legrosszabb" HDD-nek ! Nem éri el a 4-et. Ez alapján általános, hogy hazaviszed és már nem megy ? Szeretném, ha kommentálnád, mert olyan nagy a tapasztalatod (30-40 HDD-ből), hogy úgy érzem, érdemes tanulnom Tőled. (Egyébként nem kell "gyökérnek" lenni a sz@r tápokhoz, mert sok-sok éven át baromira nem törődtek a táppal, így aki vett egy előre szerelt konfigot - ez is lehet kb. a vásárlók 90%-a, akik nem építgettek, mert nem is értettek hozzá - jó eséllyel bizony ócska táppal kapta.) Szeretném hallani, milyen tapasztalatból meríted, hogy borzalmasan rosszak a merevlemezek...

    Viktor

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák