Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz opr #197 üzenetére

    - Makró továbbra is nem gyere be neki a védett mód miatt, amiben az Office is fut
    - Jó videolejátszó van, viszont fizetős, de csak pár euróba kerül
    - nekem egészen emészthetőnek tűnt az IE11, nagyjából azt tudja, amit Win 8.1 alat és a Win 8-hoz képest állítólag fejlődött sebességben és fícsörben is
    - flash továbbra sincs, lassan egyáltalán nem lesz már sehol
    - vibert nem néztem, a többi mondhati szokásos közösségi dolog van, többnyire már hivatalos appal
    - wi-fi-je tablet viszonylatban nagyon jól ment 2,4 GHz-en és 5 GHz-et is tud
    - Bluetooth egeret szépen felismerte, USB-s perifériákkal sem volt baja, a Bluetooth GPS modulokat viszont állítólag nem szereti
    - HDMI-n minden kombinációt támogat, lehet a HDMI az egyetlen kijelző de elsődleges és másodlagos monitor is a saját kijelző mellett.

    Ha felmerül még extra kérdés, szerintem pzstm-öt érdemes felkeresni privátban, neki van Surface 2-je, én már visszaadtam a tesztgépet (elvileg jövő kedden jön a Surface Pro).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • =WiNTeR=

    senior tag

    válasz opr #197 üzenetére

    Surface RT-m van 8.1-el: az officeot nem tudom. Ugyan fizetős, de mindent lejátszó app van (mobile.hd). IE jól használható imho. Van flash mind desktop mind metro IEben. Official YT nincs, FB, skype van, gmail defalát windows appal megy nálam. A többiről nem tudok nyilatkozni.

    [ Szerkesztve ]

    "I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

  • bon

    őstag

    válasz opr #197 üzenetére

    Makroval nem boldogul az office.
    Értelmes media lejátszó van.
    Asztali verzió is jól használható, RT opremdszeren is van mind a kettő.
    Flash eddig is volt itt is van.
    Facebook van, gmail beállítható a postába vagy outlookba, skype van.
    Wifire eddig nincs panaszom, sebességet még nem mértem.
    Bluetooth van benne egeret is támogat, bár én rádiós egeret használtam eddig csak hozzá.
    Hdmi passz, mert nincs átalakítom, hogy kipróbáljam.

    A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

  • azopi74

    addikt

    válasz opr #197 üzenetére

    " Mennyire "teljes értékű" az office rajta? (pl makrókkal elbír?)"

    Mi az hogy pl? Az egyetlen dolgot emelted ki, amit nem tud, szóval ne játszd a tudatlant, jól tudod, hogy egyedül azzal nem bír el. Vagyis VBA-t nem tud, de annak béke poraira. Viszont Office app-okkal igen, úgyis az a jövő.

    "Van rá értelmes videolejátszó? (értsd.: lejátszik minden formátumot codec-vadászat nélkül, feliratokból mindegyikkel boldogul)"

    Igen, bár nem ingyenes app-al.

    "Explorer mekkora hátrány? Használható rendesen, vagy (ezért meg fognak ölni, de higgyétek el, nem flame-keltés miatt írom) ugyan olyan fos, mint az asztali verziói?"

    Használtál te asztali IE11-et, vagy az IE6-os tapasztalataidból indulsz ki?

    "Flash-támogatás van?"

    Van, bár nem tudom, minek.

    "- Értelmes youtube, facebook, gmail, viber, skype, stb van rá?"

    Mindegyikre igen.

    "- Wifi-je mennyire jó? (vételi erősség, átviteli sebesség)"

    Pontosan annyira, mint bármelyik más eszközé.

    "- Bluetooth egérrel tud bánni? (office-hoz és böngészéshez nem árt)"

    Igen.

    "- HDMI-n kiküldött jelnél megoldható, hogy két külön monitorként kezelje a tv-t meg önmagát, vagy csak az egyik megy, vagy egyszerre látszik ugyan az?"

    Nocsak, ezt eddig nem is tudtam, de utánanéztem, és tudja két külön monitorként kezelni:

    "http://www.microsoft.com/surface/en-us/support/music-photos-and-video/connect-surface-to-a-tv-display-or-projector"

    Holnap ki is próbálom :)

  • pushalias

    addikt

    válasz opr #197 üzenetére

    Fogadjunk, hogy te is csak arra használod az IE-t, hogy Chrome-ot tölts le vele, de természetesen tudod, hogy szar.

    Honor 9 / HP 8470P

Új hozzászólás Aktív témák