Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz Speed® #21 üzenetére

    hat en se eroltettem oket:)

    egyebkent ja, socket775on anno E2xx0 es q6600 kozott agyaltam anno, ar/teljesitmeny mutatojuk kb egyforma volt, huzni mindkettot kellett (q66ot multitasknal limitalta az 1066os FSB, 1333ra erezhetoen gyorsult), csak a quad haromszor annyiba kerult:D. mondjuk a q66ot ket hete meg befogtuk lanpartyzni, szoval jo vetel volt:).

    engem inkabb az zavar, hogy ha valtok akkor akarok min 8 sata portot (legalabb 4 de inkabb 6 sata3), 4-6 usb3 portot, 2xPCIe x8at (optimalis x16), normalis integralt hangotes a jelenlegi i5hoz kepest egy szalon legalabb 100% elorelepest, hogy indokolt legyen a valtas. namost innentol elegge behataroltak a lehetosegek :(. ja es lehetoleg nem akarok kiadni 200-300kt a lap+proci parosra.

    4790k szep es jo csak multigpura igazan a felsokategorias platform lenne az igazi: ezt is utalom, hogy socket775nel sokkal kisebbek voltak a kulonbsegek, ld olcso p45os lapok pl.

    Kaiku: ezen miert kell felhuzni magad? nincs benne ddr4 vezerlo, nem fog ddr4et tamogatni, ennyi. elejen ddr4 valszeg nem lesz gyorsabb a ddr3nal (legalabbis az elso evben ha ddr2bol indulunk ki), cserebe sokkal dragabb lesz. ez felsokategorias platformnal annyira nem szempont, viszont 1150 alsobb szegmenseket is fed le.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák