Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz rt06 #199 üzenetére

    Figyelj Te valami Microsoft fizetett bérenc vagy, vagy mkicsoda? Szerinted mindenki megveszi a Windows? Komolyan meg ne haragodj, de nagyon el vagy tévedve.

    (#204) rt06

    Azért érzed, hogy megint megvezetted akivel beszélgetsz ugye? Mikor én ezt írtam:

    Másik, hogy aki nem szeretne horror összegeket fizetni, tudom ha nagyipari környezetbe vesszük a Windows-t akkor nem is drágább, de valljuk be őszintén Magyarországon Minimum a Windows-ok fele nem legális, meg a szoftverek 80 % ami nem windows, a windows-ok aránya is csak azért ilyen fasza, mert a notebookon rajta van ugye, ha nem lenne, akkor kb ahova a BSA jár ott lenne csak hivatalosan megvett windows ugye?

    Szóval nem tudsz olvasni ismét csak a hangulatot kelted. Ne haragudj 41 % nem a fele. Amúgy szted otthonra megveszi valaki a photoshop-ot? Csak kérdezem... Biztosan Te csak ilyeneket ismersz...
    Nem kellene flamelni....

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák