Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blokkolnam0

    aktív tag

    válasz Asmodeus01 #21233 üzenetére

    hát egyszer volt egy ilyen "affér" is...jópár éve Pesten jártam...sikerült egy kiskocsma teljes piakészletét kiinni... rég látott haver megjelent, és kitaláltuk, hogy akkor most nekünk csajozni kéne, menjünk táncolni és szedjünk fel valami luvnyákat.

    Taxisnak mondjuk, hogy olyan helyre vigyen, ahol sok a csaj! Kitesz egy helyen, alagsori szórakozóhely, lent bárpult a lépcsőnél, belépőt befizettük meg vettünk két sört. Be a küzdőtérbe:
    a következő kép fogadott: a tánctéren végig asztalok, és csak faszik. A porondon meg egy nyilvánvaló módon transzvesztitának látszódó faszi énekel kitömött mellel.
    Elképedve állunk, és isszuk a sört...Erre érzem, hogy valaki megfogja a seggemet. Nem tudtam mit csinálni, odahajolok haverhoz, és ennyit mondok neki: " bocs, de ezt meg kell tennem!" ás átkaroltam :D...
    Annyira fostam, hogy muszáj volt buzinak tetetni magamat, féltem hogy ezek itt a helyszínen megdugnak...mondanom se kell, a WC-re nem mertünk kimenni, bevertük a sört, és húztunk haza a rákba, valahogy elszállt a buli-kedv...

    Nos a taxis gyerek vicces kedvében volt...

    Motorola Moto x

Új hozzászólás Aktív témák