Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tboldi

    nagyúr

    válasz solarix45 #14118 üzenetére

    Köszi! :R Nem sikerült elrettentened. :N :D

    Van már Apple ID-m a MacBook miatt ugye, azzal már nem lehet gond.
    Nem vagyok megrögzött Apple fanboy, bár nem tagadom, hogy már régóta tetszenek a termékeik, de különösebben sosem foglalkoztam velük. Tavaly szeptemberben az egyetemhez kerestem egy olyan laptopot, ami kompakt, könnyű, valamilyen szinten strapabíró (értsd: nem törékeny műanyag), sokáig bírja szuflával és mindez max. 300k Ft. A MacBook Airre esett a választás, a szóbajövő Windows-os gépek közül egyik sem nyerte el a tetszésemet. Azóta, hogy így belecsöppentem az almás cég világába, foglalkoztat a gondolat, hogy a telefont is lecserélném. Igazából nincs különösebb bajom a Xiaomival és az Androiddal, de nem érzem azt, hogy maradéktalanul boldog lennék velük. Az Airt, illetve a macOS-t nagyon megszerettem, ezért is gondolkodom iPhone-ban. Pár évvel ezelőtt én is éltem-haltam a megannyi romért, témáért, de ma már nincs szükségem ilyesmire. Egy megbízható "társat" szeretnék, amit akár több évig is megtartanék. A Windows Phone már majdnem jó volt, csak az appok hiánya (vagy butítottsága) zavart.

    A speciális karakterekhez: Eleinte én is szívtam egy kicsit vele, de a gyakran használtakat hamar megjegyeztem, most már nem okoz gondot. Nem doksi van, hanem a rendszerbe van beépítve egy keyboard viewer, amin látszanak a karakterek, ha lenyomod a módosító billentyűket (alt, shift). Igazából ez csak a magyar kiosztással probléma, angollal majdnem minden jelölve van a klaviatúrán. :)

Új hozzászólás Aktív témák