Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz ddekany #34 üzenetére

    A hogy éri meg az nagy kérdés, szerintem a következő évek fogják megmuttni, hogy igazából sehogy.
    Csillagászati árú hardver ahhoz a néhány játékhoz, ahol utána a cheaterek miatt idegeskedik az ember? Szerintem ez már nem tart túl sokáig, gyűlik a lendület lefelé a lejtőn, és a kripto is segíti a lefelé gyorsulást pc gaming fronton.

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • Joci10

    őstag

    válasz ddekany #34 üzenetére

    Rosszul gondolod. Egyrészt aki játszani akar, az még most sem vesz notit asztali helyett (egyrészt mert gyengébb, másrészt meg mert az is drágult rendesen). Konzol már más kérdés; de ott meg az olcsóbb hardver (már ha kapható, mert pl. PS5-öt még mindig úgy kell keresgélni itthon, és ahol kapható is, ott is jelentősen túlárazva van csak) oltárán a drágább játékárakkal is számolni kell. Ellenben a sok ideje itt reklámozott Foramax előre összeszerelt gépeit azért is veszik, mert olcsóbban adják, mintha magadnak összelegóznád részegységenként (pl.: a 1660 Super VGA a legolcsóbb helyen is 250k, míg itt kb. 350k-ért teljes gépet kapsz; de a 3060 megjelenésekor is volt egy olyan akciójuk, hogy a máshol 500+k-ért megvehető 3060-as VGA-ra építettek egy 350k-s árú konfigot, ami a szombati hazai pálya megjelenése utáni hétfőn már nem volt elérhető, mert elfogyott (gondolom, akik megvették, egyből rakták fel piacokra darabokban, drágábban)). Vagyis azért nagyon nem olyan fekete-fehér a helyzet, ahogy leírod/gondolod - ráadásul minden VGA elfogy (még emelt árakon is, még a piactereken is); így van bőven kereslet.

Új hozzászólás Aktív témák