Hirdetés

Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Mármostmér? Meglehet, hogy szegény kyrabéjbi siketnéma, és smiley-kkal mutogat. Megpróbálom értelmezni.
    Ha valaki másként látja a történetet, ne tartsa magában.

    :DD Hiába mondták, hogy ne ugrálj, hugi, nem érdekelt. Ugráltam.
    :DDD Egy este a diszkóban hepciáskodtam, ugráltam szokásom szerint. Nem volt jó ötlet. Egy vadbaromnak nem tetszett, és miután sokadszorra is hiába szólt, hogy hagyjam abba, szájba rúgott. A "kirakatnak" annyi, csak hátul maradt pár fogam.
    :(( Dühös lettem, hiszen attól kezdve csukott szájjal mulathattam, szívószállal ihattam. Nem szerettem volna, ha kiröhögnek.
    :O Megéheztem, és kértem egy szendvicset. Nagyot haraptam volna bele, és ekkor támasz nélkül maradt hátsó fogaim is kihullottak. Egyébként is emo-s vagyok, kapóra jött az esemény egy jó kis síráshoz.
    ;) Másnap bejelentkeztem a fogorvosomhoz. A fiúm erősen tiltakozott, mivel sokkal élvezetesebbnek találta a fogatlan orális szexet.
    :C Na, megvan a szép új protkóm. Kivehető, így a fiúmnak is jó, és ha élesedik a helyzet a diszkóban, csak kiveszem, nem gond, ha szájba rúgnak.

    Figyu, kyrabaybee, meg ne sértődj. Nem bántani akartalak, csak egy kis humort csempészni elfuserált bejegyzésed topicjába. Még az is meglehet, hogy szupin megnő blogod látogatottsága. :K

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Aktív témák