Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) XuChi

XuChi
(addikt)

Az ára kicsit meredek :W

A többi gyártó nem szándékozik kiadni a saját verzióját ? Esetleg olcsóbban ? :U :U

(#2) and1ao válasza XuChi (#1) üzenetére

and1ao
(őstag)

10 éve is próbálkoztak vele, miért lenne ez most sikeresebb? Teszem fel a kérdést. :F

Guild Wars2!

(#3) energy4ever

energy4ever
(őstag)

A Powercolor termekpalettaja mindig is tetszett! :K Ez is nagyszeru termeknek tunik. De kerdem en, miert kell eroltettni ezt a satanista baromsagot a termekeik 90%-an? :F

Egyedi ventiracsok gyartasa: https://hardverapro.hu/apro/egyedi_ventiracsok_olcson_modding_fan_grill_akar_vizesradira_/hsz_1-200.html

(#4) Apollyon válasza energy4ever (#3) üzenetére

Apollyon
(Korrektor)

Akárhogy keresem, nem látok rajta sátánizmusra utaló jelet, ellenben rá van írva angolul hogy ördög.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) olle válasza Apollyon (#4) üzenetére

olle
(senior tag)

Mindig lesz valaki aki erre asszociál.

Tényleg egyszerű így eladhatóbb. :R

ASUS ROG B350-F Strix. AMD Ryzen 1600X. R9 390.

(#6) Ghoosty válasza energy4ever (#3) üzenetére

Ghoosty
(őstag)

Fogalmam sincs, de ezeknek a sátánistáknak vannak magyar követőik is: [link]

(#7) Tikakukac válasza and1ao (#2) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

miért lenne ez most sikeresebb?

Mert most van sávszéles csati és mert megindult a TB csatis nem macbook gépek gyártása is. A gond, hogy még így is évek. Plusz ugye 120k egy külső dokk, ami nekem elég érdekes, mert konkrétan az AW is ennyiért adja, ami azért márkából sem kispályás árnövelő.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#8) menpee

menpee
(aktív tag)

Térfogatra kétharmada az egész házam, hova kell ennyi hely egyetlen VGA-nak?

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#9) -Skylake- válasza Tikakukac (#7) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Azert azt pottyintsd bele ebbe a kepletbe, hogy az AW dokkjahoz 1 milla egy kozepesen ertelmes laptop. Arrol mar nem is beszelve, hogy mas markaval konkretan nem is mukodik.
Igy nezve szerintem konkretan az aw a ledragabb.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#10) Tikakukac válasza -Skylake- (#9) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Naaaaa. 600k az a konfig amiben ott van a 6700HQ és kikéred a 960M-el csak, na és kész is vagyunk :B

1 millás konfigot is tudunk neked konfigolni, csak semmi értelme ha úgyis külső vidkarid lesz.

Nyilván az AW az csak AW-el megy, de hidd el, annak a körnek akinek az szól, teljesen mindegy. Nekem is sok év kellett hozzá, meg vagy 2-3 hét amit csak ilyenek között éltem le, de most már értem :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) -Skylake- válasza menpee (#8) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Egyreszt van benne egy tap is, nem csak egy legures ter, masreszt ez nem sirja ossze magat, ha csucson jaratsz benne egy Pro Duo-t, ami pl a te SS hazodrol mar ranezesre sem mondhato el.

(#12) -Skylake- válasza Tikakukac (#10) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Hja, csak akinek van 600k-ha egy gamer laposra, az csak melletesz egy rendes vgat is, 960m-el 600kert nagyobb penzkidobas mint 980al 1M ert. Amellett pedig ne menjunj el, hogy ezek meg mindig laptopok, nyilvan ha elutazok nem viszek magammal egy fel borondnyi dobozt, hogy meglegyen a fix 60 crysisba. Nem azert vesz az ember millio kornyeken gamer lapost, hogy utana asztalhoz legyen kotve. Szerintem.

En ezeknek a dokkoknak ott latom az ertelmet, ahol adott egy 1,5kg alatti lapos amibe van egy 6700hq meg egy hd graphic. Ha otthon vagyok racsapom az 1080at, ha utazok konyebb mint a da vinci kod.

[ Szerkesztve ]

(#13) KubanitoS

KubanitoS
(addikt)

Amúgy ez a cucc hogy működne? LAN kábelen keresztül menne az adatátvitel? Bármilyen laptoppal kompatibilis, vagy azért nem olyan egyszerű?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#14) Tikakukac válasza -Skylake- (#12) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Utolsó bekezdésedben a lényeg. Ezeket pont ilyen veszik R13-as AW-val vagy olyanok akiknek kell a nagyobb gép de csak kötve kell grafika is.

Ebből áll az eladások többsége. Maradék pedig a csúcshajhászok és fizetősebb gémerek akiknek minden mindegy ;)

(#15) #29810176 válasza and1ao (#2) üzenetére

(törölt tag)

Azért, mert ez már tényleg kihasználja a kártyát. Amint eléggé elterjed az USB 3.1 a laptopokban és ezeknek lemegy az ára $150-$200-ra szerintem simán sikertermékek lehetnek. Veszel egy kemény üzleti laptopot viszed munkába. Hazajössz 1 kábellel rákötöd az asztali monitorra + bill/egér kombóra azt már mehet is a Battlefield 1.

(#16) #29810176 válasza energy4ever (#3) üzenetére

(törölt tag)

Egyszerűen, mert cool. Erre minek komolyabb magyarázat.

(#17) mghltm

mghltm
(addikt)

tovabbi kepek a belsejerol

a tapegyseg egy 1u meretu es gold hatasfoku szerverekbe szant seasonic

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#18) #29810176 válasza menpee (#8) üzenetére

(törölt tag)

Tápegység + maga az elektronika + hűtésnek hely/design

(#19) Tikakukac válasza mghltm (#17) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Akkor már jobb, mint az AW. Abban elég gyér volt az a tápocska.

(#20) #29810176 válasza KubanitoS (#13) üzenetére

(törölt tag)

Thunderbolt 3 - as gépekkel megy USB 3.1 -es csatin keresztül.
Ebben van egy USB elosztó is és egy LAN kártya is. Tehát otthon van a géped és csak egy kábellel rákötsz kábel netet+egeret+billt+monitort(vga-val). Nem tudom ennél is van-e, de állítólag később/most? lehet rajta keresztül még a laptopot is tölteni majd.

(#21) mghltm válasza Tikakukac (#19) üzenetére

mghltm
(addikt)

ha aw-be pakolja a dell, csak nem lehet annyira rossz az acbel sem

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#22) Tikakukac válasza mghltm (#21) üzenetére

Tikakukac
(félisten)

Nyúztam/írtam is belőle, ismerem minden centiméterét annak a boxnak :B

Hallgatva és emelgetve nekem max középkateg jött ki belőle. Plusz járna arra is egy kis fényezés. I think.

(#23) menpee válasza -Skylake- (#11) üzenetére

menpee
(aktív tag)

Egy 500W-os SFX táp azért nem egy világmegváltó csoda, ami ebben található. A 3x8 pin meglétét pedig nem írták ki specbe, mint ahogy a Pro Duo sincs a támogatott kártyák listáján. Just sayin' -.-

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#24) Kopi31415 válasza -Skylake- (#12) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

Melyik gamer lapossal nem vagy helyhez kötve?

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#25) r4z válasza #29810176 (#20) üzenetére

r4z
(Ármester)

Ne keverjük az USB-C-t az USB3.1-gyel. Előbbi a fizikai csatlakozó, utóbbi pedig az adatáviteli protokoll, amit egyébként a Thunderbolt 3 magában foglal a DisplayPort, a HDMI és a PCI Express mellett.

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#26) TESCO-Zsömle válasza mghltm (#17) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Az se nem olcsó, se nem halk cucc. Mondjuk az azt etető, nyélen járatott laptop se lesz az, úgyhogy...

(#27) -Skylake- válasza Tikakukac (#14) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Azert az R13 legjobb tudomasom szerint Intel ULV. Ahoz erosen overkill egy desktol 1080.

(#28) -Skylake- válasza Kopi31415 (#24) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Egyikkel sem amelyik belefer egy nagyobb hatizsakba. Itt en nem arrol irok, hogy elmegy aksival 40 percet, hanem arrol , hogy az osszes belefer a kis kabin fogalmaba ha elrepulok valahova, ameddig ez azokra ahol a vgat kulso dokkba tartom ugy igaz csak, hogy mikor leszallok akkor mar nem gamer lapos.

(#29) #29810176 válasza r4z (#25) üzenetére

(törölt tag)

Szerintem nem kevertem. Biztos megehet oldani nem usb 3.1 type c-s csatival is pl type a.

(#30) r4z válasza #29810176 (#29) üzenetére

r4z
(Ármester)

Nem lehet. Kevés az érintkező és a vezeték hozzá a többi USB csatlakozón, valamint a PCI Express lane-eket is rá kell vezetni a csatlakozóra. USB3.1 csak type-C-n létezik, mert kettő helyett négy SuperSpeed érpár van a specifikációjában. Ugyanakkor az USB3.1 magában nem támogatja a Thunderboltot, csak fordítva.

[ Szerkesztve ]

I don't like people. I like psytrance, sex and pizza, in that order. | iPhone 6S | MacBook Pro 13" 2015 | R1600, 16GB, 1070 @ 2560x1080 | Xpenology NAS

(#31) #29810176 válasza r4z (#30) üzenetére

(törölt tag)

Köszi a felvilágosítást :R

(#32) pengwin válasza #29810176 (#29) üzenetére

pengwin
(addikt)

A Thunderbolt 1-2 Mini DisplayPort formájú csatlakozót használt, a Thunderbolt 3 pedig fixen USB Type-C alakút. Type-A-s TB3 nincs.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin "A belépőszint mindig ott van, ahol a fájdalomküszöbünk."

(#33) Lacok

Lacok
(őstag)

2db PCIe x16 slot és egy erősebb táp jobb lenne. :B

(#34) Felhőtakaró

Felhőtakaró
(tag)

Nagyon tetszetős :K

huhh

(#35) #29810176 válasza Lacok (#33) üzenetére

(törölt tag)

Tényleg vajon ha az ember 2 ilyet kapcsolna laptopra dx 12 alatt elvileg menni kell a dupla vga-nak ügye?

[ Szerkesztve ]

(#36) Rickenstein

Rickenstein
(senior tag)

Hát nemtudom, én ilyen ipari kinézetű akármik helyett inkább valami olyan designel próbálkoznék, ami illik egy otthoni/irodai környezetbe és mondjuk úgy néz ki, mint egy bútordarab vagy egyéb lakáskiegészítő. (pl. egy téglalap/négyzet alakú fali ledes fényforrás mögé épített gépház, vagy egy nagyobb virágtartóra vagy puffra hasonlító ház).

PS C:\>_

(#37) #29810176 válasza Rickenstein (#36) üzenetére

(törölt tag)

Igen, de ezek "Gamer" cuccok! Ezeknek az a lényegük, hogy feltűnők és általában nagyon erősek.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.