Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz Rickazoid #41 üzenetére

    Vicces vagy. Tehát mert nálad nem megy valami, de másnál igen (és a jelek szerint rajtad kívül szinte mindenkinek, például nekem is kb. 5 sec) akkor mindenki hazudik? Én itt ülök előtte és hiszek a saját szememnek. :U

    "A "Modern" UI-val akarok jönni és igen, a menü hiánya égbekiáltó defekt."
    Neked. Másnak meg nem. Nem vagyunk egyformák. Eltelt 5 hónap és már szinte zavar a munkahelyi start menüs gép annyira megszoktam a 8-as UI-t és annak kezelését, sőt kértem is a 7-esem cseréjét. Aero Glasst pedig egyáltalán nem hiányolom, de ha valakinek csak az fáj......

    Pedig de jó lenne, ha nem úgy kéne összevadászni az internetről a programokat egy op.rendszerhez 2014-ben!
    Lehet én használok kevés (gyárilag nem a Win-ben lévő) programot, de annak a 30-35 darabnak a nevét amiket használok nagyságrendileg ugyanannyi idő begépelnem Google-ben (már ami nem komoly fizetős program) a keresőbe, mint összevadászni őket egy Store-ban (persze tudom, hogy egy jó store-ban gyorsabb valamivel, mert "kikeresés, pipa pipa pipa, install", de nem dőlök a kardomba). Szóval ezt sem érzem akkora problémának, ráadásul átlagos használat mellett fél-egy év is eltelik mire szükségem van valamire (mert esetleg letöröltem), akkor meg megint mindegy 1-2 perc plusz, vagy mínusz, újratelepítést pedig a 7-estől kezdődően 1,5-2 évente szoktam megejteni, ilyenkor plusz 5 perc megint nem oszt, nem szoroz. A Linuxos hasonlat mondjuk ettől függetlenül igaz, az ottani csomagkezelők nagyon hatékonyak, ha valami olyasmit tudnának Win alatt is megoldani, mint például az Ubuntu féle, hogy átlag userek is szeressék és lenne benne jó sok ingyenes program, akkor biztosan nagy sikere lenne. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák